Герман

Герман про історико-архітектурний план Рівного: «Ми хочемо мерседес, а нам пропонують жигулі»

Втр, 07/25/2017 - 11:34

Півтора роки тому Рівненська міська рада замовила у львівської фірми історико-архітектурний план. На реалізацію витратили уже 450 тисяч гривень. 29 травня цього року львів’яни презентували перші результати і домовилися про продовження робіт. Тепер же, за словами заступника міського голови Рівного Віталія Германа, технічні завдання, які ставить Рівнерада, львівський інститут виконати не може.

Кого у рівненському ЦНАПі занесли у «чорний список»

Втр, 07/18/2017 - 16:35

Фото ілюстративне

Заступник міського голови Рівного Віталій Герман, під час чергової відеоконференції «Реформи в державі: роз’яснення фахівця», що відбулася у Рівненській обласній бібліотеці, розповів про діяльність ЦНАПу. Окрім позитивних моментів, згадав і про курйозні ситуації. Зокрема, про тимчасове відключення онлайн черги.

Герман взявся реалізовувати рішення виконкому трирічної давнини

Срд, 06/14/2017 - 17:25

У Рівному боротьбу із незаконно встановленими тимчасовими спорудами на території міста обіцяють розпочати з 20 червня цього року. Тоді має відбутися публічний демонтаж трьох кіосків на вулиці Пересопницька. Рішення щодо знесення цих об’єктів виконком Рівнеради прийняв ще у 2014 році, але виконати його збираються тільки тепер. Про це повідомив голова комісії з питань демонтажу незаконно встановлених тимчасових споруд на території міста Рівне Віталій Герман.

Міський голова Рівного представив нового заступника

Втр, 02/14/2017 - 14:49

На засіданні виконавчого комітету Рівненської міської ради Володимир Хомко представив свого нового заступника — Віталія Германа.

— Покладаємо на пана Германа великі сподівання. Можна його привітати, він уже приступив до роботи, — зазначив Хомко.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Хомко до рівненських пікетувальників: «З хорошої справи зробили Господь знає що»

Новому заступнику міський голова вручив посвідчення.

«Багатство» без пільг: жителям Рівненщини розповіли про податки на елітні авто

Пон, 06/20/2016 - 12:33

 

Минулий рік був рясний на податкові зміни, зокрема наші співгромадяни  вперше платили транспортний податок на розкішні автомобілі. Тоді під оподаткування підпадали деякі бюджетні авто, і  не потрапили дорогі BMW X6 та ряд інших. За словами заступника начальника Державної податкової інспекції у місті Рівному Валентина Германа, в цьому вираховувати «розкіш» почали по-іншому.

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.