Гайдамацька

Біля кафе в Рівному побилися чоловіки

Срд, 10/11/2017 - 17:15

В одному з закладів харчування на вулиці Гайдамацькій у Рівному між нетверезими чоловіками виникла бійка. Розбороняти бійців-аматорів приїхали працівники поліції охорони.

Невідомих осіб вдалося вгамувати та доставити міськвідділу поліції. За грубе порушення громадського порядку з мотивів явної неповаги до суспільства, що супроводжується особливою зухвалістю чи винятковим цинізмом, групі чоловіків «світить» обмеження або позбавлення волі на строк від трьох до п’яти років. Про це інформує управління поліції охорони в Рівненській області.

Мешканці району МЖК у Рівному хочуть безпечну стежку до "Новуса"

Втр, 09/26/2017 - 11:30

На сайті Рівненської міської ради з’явилася електронна петиція з проханням здійснити асфальтування і освітлення стежки, що сполучає вулиці Гайдамацька (колишня Струтинської) та Гагаріна. Автором звернення є рівнянка Людмила Слободенюк, яка зазначає, що мешканці Гайдамацької змушені ходити до зупинок громадського транспорту через болотяну місцевість.

Завтра в суді знову розглядатимуть справу скандального рівненського забудовника

Пон, 07/10/2017 - 15:19

Завтра Рівненський апеляційний господарський суд  розглядатиме справу стосовно багатоповерхівки на вул. Гайдамацька, 13 Б (колишня вул. Струтинської).

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Струтинської у Рівному продовжують зводити фантом?

На судове засідання прийдуть рівняни, місцеві активісти. 

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.