Галина Данильчук

І художники, і ботаніки: «Золоте сузір’я» вкотре збирає талановитих ювілярів краю

Втр, 12/26/2017 - 17:52

14-й рік поспіль мистецько-виставковий проект «Золоте сузір’я» збирає у Рівненському  обласному краєзнавчому музеї творчих людей краю, яким виповнилось цьогоріч 50. Традиційно ювілярів вітають у День святого Миколая, презентуючи у залі музею їхню творчість і даруючи музичні й танцювальні подарунки.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Від коляди до ракети: ретроспектива новорічно-різдвяних атрибутів

Музейники просять підтримки у Рівнераді проти будівництва на Толстого

Чтв, 12/21/2017 - 13:27

Працівники Рівненського обласного краєзнавчого музею прийшли до Рівнеради з проханням зупинити будівництво на Толстого.

На Поштовій знову вирувало свято у стилі "ретро"

Пон, 07/17/2017 - 17:47

Свято вулиці Поштової - одне з небагатьох свят у Рівному, де існує свій дрес-код. Задовго до цього дня пані та панянки готуються до цього унікального заходу, коли можна вдягнути вишукану мереживну сукню у стилі 30-х років минулого століття, додати до неї граційні панчішки чи мітенки, почепити ретро-капелюшка і сміливо вирушати на Поштову. Адже якраз у середині липня ця маленька старовинна вуличка перетворюється на справжній карнавальний променад, де буквально все дихає минувшиною і звучить багатоголоссям полікультурного Рівного початку минулого сторіччя. 

В’язнична починалася з в’язниці... Рівнянам нагадали історію вулиці Пушкіна

Срд, 05/24/2017 - 16:25

«Що там тієї вулички!..» -  часто говорять сучасні рівняни, коли йдеться про невеличку вулицю Пушкіна. Сьогодні ця вулиця знана тим, що тут знаходиться Рівненський міський відділ УМВС, загальноосвітня школа №15 та популярний у місті нічний розважальний заклад. Втім, починалася історія цієї вулиці із в’язниці… Саме про це нагадала виставка у краєзнавчому музеї, яка відкрилася днями у рамках «Музейного марафону-2017» і стала продовженням проекту «Виставка однієї вулиці». 

Яким було міжвоєнне Рівне? (ФОТО)

Суб, 10/22/2016 - 12:48

У Рівненському обласному краєзнавчому музеї відбулася презентація виставки «Полікультурне Рівне». Автори провели гостям екскурсію міжвоєнним містом, яке мало одразу три «обличчя» – польське, єврейське та українське. Експозицію стилізовано у вигляді одного з класів школи імені Генріка Сенкевича (сучасна ЗОШ №3) в 30-і роки ХХ-го століття.

Родина Мельничуків показала рівнянам красу патріотичного українського села (ФОТО)

Пон, 05/16/2016 - 18:30

У Рівненському обласному краєзнавчому музеї відкрилася виставка «Мельничуки із Михалківців» художника-лялькаря Віталія Мельничука. Це перший захід, присвячений традиційному Музейному марафону, який завершиться святом «Музейні гостини».

У Рівному відкрилася виставка скульптора Миколи Сівака

Срд, 02/17/2016 - 16:55

У Рівненському обласному краєзнавчому музеї відкрилася виставка «Микола Сівак. Творчий портрет», яка започатковує новий проект.

Автором проекту «Творчий портрет митця» є Галина Данильчук – завідувачка відділу виставок музею.

– Мета проекту - виховувати у членів нашого суспільства культуру, розуміння мистецтва через глибше знайомство не лише з творчістю художника, але і з його мистецьким та життєвим кредо. Об’ємом такі виставки будуть невеликі, але з можливостями представити митця в декількох гранях, – зазначає Галина Данильчук.

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.