фотозона

У Рівному з'явиться нова фотозона з льоду (ВІДЕО)

Суб, 01/13/2018 - 15:11

У Рівному незабаром з'явиться ще одна цікава зимова фотозона. Двоє скульпторів біля ТРЦ "Злата плаза" працюють наразі над створенням льодових літер, які складатимуть композицію серця зі словом РІВНЕ. Навколо вже зібралося чимало рівнян, яким не терпиться зробити селфі на фоні літер з льоду. 

Рівнян запрошують зробити селфі на фоні квітів (ФОТОФАКТ)

Чтв, 08/24/2017 - 17:32

Сьогодні в центрі Рівного, неподалік бульвару Незалежності, активісти однієї з місцевих громадських організацій встановили фотозону з квітів. Рівняни із задоволенням фотографуються біля цікавої декорації. До слова, ті, хто не встигне «селфанутися» на фоні квітів сьогодні, зможуть це зробити на День міста, 27 серпня.

Ексклюзивне фото на фоні «Тунелю кохання» пропонує рівнянам ювілейний FASHION TIME

Срд, 03/22/2017 - 10:43

Впродовж цього тижня кожен рівнянин чи гість нашого міста, не виїжджаючи за його межі, зможе зробити оригінальне фото на фоні  всесвітньовідомого «Тунелю кохання». Ексклюзивну 3D-фотозону у вигляді цієї туристичної родзинки нашого краю облаштували на 1-му поверсі ТЦ «ЗЛАТА ПЛАЗА» в рамках спеціальної акції від проекту FASHION TIME.

Ювілейний FASHION TIME відкриє для рівнян ексклюзивну фотозону

Пон, 03/20/2017 - 11:10

Сьогодні, 20 березня, о 16:00, відбудеться офіційне відкриття спеціальної акції від проекту FASHION TIME та Торговельного центру «ЗЛАТА ПЛАЗА». На 1-му поверсі Торговельного центру буде облаштовано ексклюзивну фотозону, створену майстрами квіткової крамниці «Декор Центр» та Інвент-агенції «Карнавал». Там кожен рівнянин чи гість нашого міста зможе зробити не лише оригінальне фото, а й відчути себе обличчям XV ЮВІЛЕЙНОГО сезону FASHION TIME.   

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.