фінансування

Виготовили проект відеонагляду в Рівному: уже просять два мільйони

Птн, 10/27/2017 - 11:34

Кілька місяців тому із бюджету Рівного виділили 150 тисяч гривень на розробку проекту створення системи відеонагляду у Рівному. Відповідно до нього на реалізацію проекту необхідно близько 5 мільйонів гривень.

Пропонується внести зміни до бюджету і виділити два мільйони гривень на початок робіт, - розповів начальник міського управління фінансів Віктор Шульга.

За його словами, проект у Рівному повинні реалізувати за 2017-2019 роки. 

Роботу над історико-архітектурним планом Рівного відклали - не можуть визначитися із назвою договору

Пон, 09/11/2017 - 11:35

Нагадаємо, близько півтора роки тому фахівці львівської фірми «Укрзахідпроектреставрація» на замовлення Рівнеради приступили до розробки історико-архітектурного плану Рівного. Та коли місцеві активісти вирішили поцікавитися, на якій стадії виготовлення такого важливого документу, з’ясували, що вся робота призупинилася. «Немає грошей – не буде роботи», – пояснили львівські експерти.

Сто тисяч євро, які виділили на покращення якості освіти, пустили на «папір»

Суб, 03/26/2016 - 11:35

На Рівненщині та Волині, за підтримки Європейського Соююзу почали впроваджувати проект з покращення системи підготовки кадрів. За умовами цього проекту, планується закупівля обладнання для професіно-технічних вузів цих областей. Нещодавно реалізатори програми освоїли перший транш від ЄС – сто тисяч євро. За словами керівника Волинського ресурсного центру Василя Кашевського, ці гроші витратили на  розробку документації, на підготовку та проведення опитувань.

Профтехосвіта на Рівненщині: Абсурд вартістю 54 мільйони, або Чи довезе битий небитого

Птн, 02/05/2016 - 10:32

Із прийняттям Держбюджету-2016 місцеві бюджети отримали ряд не надто приємних сюрпризів. Зокрема, на їхні плечі лягло пільгове перевезення громадян у громадському транспорті та утримання закладів профтехосвіти. Ще напередодні сесії міської ради, на якій депутати ухвалили та затвердили проект бюджету Рівного на 2016 рік, міський голова Володимир Хомко висловив своє обурення такими діями уряду. Мовляв, стратегічно це призведе до того, що профтехучилища будуть знищені і в області, і в місті.

Доходи об’єднаних територіальних громад Рівненщини у 2016 році зростуть

Втр, 12/29/2015 - 09:26

У наступному році Уряд виділяє 1 мільярд гривень на 159 об'єднаних територіальних громад.

- Це ті кошти, які підуть на школи, лікарні, об'єкти соціальної інфраструктури, гуманітарний блок і соціальне забезпечення громадян. Ці кошти повинні бути прозоро, чесно і відповідально використані новообраними керівниками місцевих рад, - наголосив Прем’єр-міністр України.

Арсеній Яценюк підкреслив, що децентралізація – одна з ключових реформ, запроваджених в поточному році.

На Рівненщині експерти стурбовані фінансуванням галузей освіти та медицини

Пон, 11/23/2015 - 15:52

Об’єднані територіальні громади Рівненщини стали на шлях реорганізації. Громадам допомагатимуть тематичні групи, що створені розпорядженнями голови ОДА Віталія Чугуннікова. Також до роботи над проведенням децентралізації долучатимуть громадськість, зокрема представників Громадської ради при Рівненській ОДА.

На спільному засіданні, що відбулися минулого тижня, обговорили подальшу роботу усіх п’яти громад Рівненщини.

Питання про фінансування медицини та освіти вивчали на Рівненщині

Пон, 11/23/2015 - 12:06

Бугринська громада Рівненської області вже працює над перспективним планом розвитку. Сільський голова Сергій Пилипчук разом з експертом Офісу реформ у Рівненській області  Миколою Волчецьким  розглянули два напрямки діяльності -  освіту та медицину.  На території Бугринської громади працює 6 ФАПів, 1 лікарська амбулаторія, та 1 станція швидкої медичної допомоги. Наразі гостро стоїть питання подальшого фінансування наявних об’єктів. Голову , як і всю громаду цікавить, чи вистачить субвенцій з державного бюджету передбачених на медицину на  її утримання.  

У Рівному на велодоріжки даватимуть по мільйону щороку (ФОТО)

Срд, 07/01/2015 - 09:34

У вівторок, 30 червня, у приміщенні Національного університету водного господарства та природокористування відбулася презентація проекту велосипедних шляхів міста Рівного. Володимир Хомко зустрівся з рівнянами, щоб розповісти про заплановані реформи щодо екологічного транспорту. Міський голова хоче збільшити кількість тролейбусних маршрутів, загітувати мешканців Рівного їздити на малогабаритних автомобілях та зробити велосипедистам безпечні умови пересування містом. 

Рівненські військові влаштують своїх дітей в садок поза чергою

Срд, 06/24/2015 - 12:44

У Програмі соціального захисту учасників антитерористичної операції, нещодавно затвердженій депутатами, чітко прописано пункт про позачергове влашутування до дитячих садків дітей воїнів антитерористичної операції. Загалом у документі передбачено 24 мільйонів гривень на чотири роки.

Рівненський міні-футбольний клуб «Кардинал-Рівне» йде у небуття?

Втр, 04/21/2015 - 14:15

Міні-футбольний клуб «Кардинал-Рівне» може назавжди припинити своє існування. Генеральний спонсор МФК фірма «Кардинал» припинила фінансування рівненського футзального клубу. Про це повідомили на офіційному сайті клубу.

Також офіційно повідомлено, що Володимир Валявка, засновник і багаторічний керівник клубу, склав із себе повноваження Президента МФК «Кардинал-Рівне».

Сторінки

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.