фермери

Двадцятьом фермерам з Рівненщини відшкодували відсотки по кредитах

Срд, 12/20/2017 - 12:17

20 сільськогосподарських підприємств Рівненщини отримали кошти на відшкодування відсотків за кредитами. Їм перерахували 4 мільйони 700 тисяч гривень. Це додаткове фінансування, що надійшло на Рівненщину за рахунок невикористання коштів іншими областями.

ЧИТЙАТЕ ТАКОЖ: Рівненські виробничники їдуть протестувати до столиці

Про це повідомляють у департаменті агропромислового розвитку Рівненської ОДА.

Рівненщина отримала гроші, щоб аграріям "легше жилося"

Срд, 12/06/2017 - 17:11

Для підтримку аграріїв Рівненщини в область надійшло додаткових 4 мільйони 700 тисяч гривень. Гроші розподілять між сільськогосподарськими підприємствами. Їх використають на компенсацію відсотків за кредитами на купівлю паливо-мастильних матеріалів, засобів захисту рослин та міндобрив.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Рівному говоритимуть про вплив кліматичних змін на сільське господарство регіону

Рівняни вдруге "спустошили" ярмарок

Пон, 10/09/2017 - 14:20

В суботу у Рівному відбувся другий цієї осені сільськогосподарський ярмарок. На цей раз фермери розташувалися на вулиці Князя Романа.

На ярмарку сільгоспвиробники продали близько 55 тонн овочів – картоплі, буряка, моркви, капусти, цибулі. Великий попит був і на живу рибу, якої реалізували більше 2 тонн.

Торгували також м’ясо-молочною продукцією, яйцями, консервацією, борошном, олією, медом, цукром, ягодами та саджанцями.

Цього разу на ярмарку свою продукцію представили понад півсотні сільськогосподарських, фермерських, особистих селянських господарств.

Завтра рівняни ярмаркуватимуть на Князя Романа

Птн, 10/06/2017 - 17:44

Завтра, 7 жотвня, о 08:00, на вулиці Князя Романа у Рівному розпочнеться другий в цьому сезоні сільськогосподарський ярмарок. Нагадаємо, минулої суботи рівняни ярмаркували на вулиці Набережній.

Минулої суботи фермери продали більше 100 тонн овочів. Зокрема, було реалізовано близько 80 тонн картоплі, 20 тонн цибулі та близько 10 тонн буряка та моркви. Мешканці обласного центру також купували м’ясо-молочну продукцію, яйця, борошно, олію, мед, цукор, ягоди та саджанці.

На Рівненщині розпочали збирати цукровий буряк та гречку

Птн, 09/08/2017 - 09:59

Аграрії Гощанського, Млинівського та Острозького районів розпочали збирати цукровий буряк.

Як розповіли в департаменті агропромислового розвитку Рівненської ОДА, солодкі корені викопали на площі 854 гектарів. Господарники вже накопали майже 30 000 тонн буряку при середній врожайності 350,6 центнерів з гектара.

Окрім цього, фермери Рівненщини розпочали збирати гречку. На даний час вже намолочено 466 тонн при урожайності 11,4 центнерів з гектара.

Помер голова асоціації фермерів Рівненщини Дмитро Українець

Пон, 07/10/2017 - 14:52

У Рівному помер голова асоціації фермерів та приватних землевласників області Дмитро Українець. Його не стало на 74-році життя.

Фермери Рівненщини посіяли зернові та зернобобові

Чтв, 06/01/2017 - 11:44

Посівна на полях Рівненської області добігає кінця. Так, господарники посіяли ярі зернові та зернобобові. Ці культури ростимуть на площі майже 140 тисяч гектарів.

Про це повідомляють у департаменті агропромислового розвитку Рівненської ОДА.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Посол Індії зацікавився текстильним виробництвом у Рівному

Посівна на Рівненщині підходить до завершення

Пон, 05/15/2017 - 17:51

Фермери області під цукрові буряки відвели майже 14 тисяч гектарів, а це більше від запланованого. Найбільше солодкого кореню ростиме у Млинівському та Радивилівському районах.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Рівненщині розпочали виплачувати підвищені пенсії

Фермери Рівненщини отримають дотації

Чтв, 03/30/2017 - 09:46

З 15 квітня господарникам Рівненщини розпочнуть виплачувати дотації. Така державна підтримка спрямована на те, аби аграрії більше виробляли сільськогосподарської продукції. А також компенсує їх втрати у зв’язку із скасуванням спецрежиму з ПДВ.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Жителям Рівненщини на власне житло в селі виділили понад мільйон гривень

Аграріям Рівненщини здешевлять придбання техніки

Пон, 03/20/2017 - 15:42

Здешевлення відбуватиметься за рахунок часткової компенсації вартості обладнання з державного бюджету. Відповідну постанову затвердив Уряд від 1 березня цього року.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Аграрії Рівненщини підживлюють озимі культури

Так, сільгоспвиробникам на безповоротній основі відшкодовуватимуть 20 відсотків від ціни на техніку та обладнання, зазначеної в документах, що підтверджують оплату через державний банк і будуть закуплені до 1 грудня поточного року.

Сторінки

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.