електронна петиція

Рівняни хочуть продовжити рух 34 маршруту до Білої Криниці

Срд, 01/11/2017 - 12:21

На сайті Рівненської міської ради з’явилася електронна петиція з пропозицією продовжити рух маршрутного таксі №34 до села Біла Криниця. Нагадаємо, наразі напрямок цього маршруту пролягає від мікрорайону «Ювілейний» до зоопарку.

У Рівному хочуть створити трамвайне сполучення

Пон, 11/28/2016 - 10:08

На сайті Рівненської міської ради з’явилася електронна петиція з пропозицією прокласти у Рівному трамвайну лінію. Автор петиції пропонує запустити перший у місті трамвайний маршрут з Північного до Луцького кільця через торгові центри.

У Рівному можуть створити систему велодоріжок

Пон, 10/17/2016 - 09:07

На сайті Рівненської міської ради з’явилася електронна петиція з проханням створити у місті систему велодоріжок. Автором звернення є рівнянин Артем Остап’юк. Наразі триває збір підписів на сайті. Вже вдалося зібрати 201 з 300 необхідних голосів. Збір підписів триватиме до 21 листопада. Проголосувати можна тут.

На Північному хочуть поліпшити спортивну інфраструктуру (ФОТО)

Суб, 09/10/2016 - 14:22

На сайті Рівненської міської ради з’явилася електронна петиція з пропозицією встановити новий спортивний майданчик на місці старого (за зразком Workout) поблизу ЗОШ №25 у Рівному. Автором пропозиції виступив Андрій Остапець.

За словами автора петиції, встановлення нового спортивного майданчика дозволить суттєво підвищити рівень комфорту і зручності для занять спортом, поліпшить інфраструктуру мікрорайону Північний.

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.