електронна петиція

Мешканці району МЖК у Рівному хочуть безпечну стежку до "Новуса"

Втр, 09/26/2017 - 11:30

На сайті Рівненської міської ради з’явилася електронна петиція з проханням здійснити асфальтування і освітлення стежки, що сполучає вулиці Гайдамацька (колишня Струтинської) та Гагаріна. Автором звернення є рівнянка Людмила Слободенюк, яка зазначає, що мешканці Гайдамацької змушені ходити до зупинок громадського транспорту через болотяну місцевість.

Рівняни хочуть зупинити засилля видимої реклами в місті

Пон, 03/27/2017 - 10:32

На сайті Рівненської міської ради з’явилася електронна петиція з пропозицією створити контроль над видимою рекламою в місті.

За словами автора петиції Богдана Дроздюка, у Рівному довгий час спостерігається гостра полеміка на рахунок візуального "сміття", яке заполонило місто.

Рівняни стали на захист вуличних котів

Чтв, 03/16/2017 - 09:36

Електронна петиція з вимогою визнати вуличних котів частиною екосистеми міста Рівного на сайті міської ради набрала необхідних для розгляду 300 голосів. Рівняни хочуть дозволити котам вільно жити в підвалах, на горищах та в інших місцях їх постійного перебування та знищувати гризунів.

Додамо, що петиція набрала потрібну кількість голосів всього за тиждень. Тепер її повинен розглянути міський голова Рівного.

Рівняни хочуть створити на березі Усті екопарк

Суб, 01/21/2017 - 10:44

На сайті Рівненської міської ради з’явилася електронна петиція з пропозицією створити екопарк на березі річці Устя – від озера Басів Кут до мосту на вулиці С. Бандери.

За словами автора пропозиції, дана ділянка зараз перебуває в жахливому стані, навколо купи сміття, бруд, болото. Чоловік пропонує насамперед прибрати сміття, розчистити зелені насадження, провести санітарну вирубку дерев кущів та бур'янів та осушити заболочені ділянки.

Рівняни хочуть продовжити рух 34 маршруту до Білої Криниці

Срд, 01/11/2017 - 12:21

На сайті Рівненської міської ради з’явилася електронна петиція з пропозицією продовжити рух маршрутного таксі №34 до села Біла Криниця. Нагадаємо, наразі напрямок цього маршруту пролягає від мікрорайону «Ювілейний» до зоопарку.

У Рівному хочуть створити трамвайне сполучення

Пон, 11/28/2016 - 10:08

На сайті Рівненської міської ради з’явилася електронна петиція з пропозицією прокласти у Рівному трамвайну лінію. Автор петиції пропонує запустити перший у місті трамвайний маршрут з Північного до Луцького кільця через торгові центри.

У Рівному можуть створити систему велодоріжок

Пон, 10/17/2016 - 09:07

На сайті Рівненської міської ради з’явилася електронна петиція з проханням створити у місті систему велодоріжок. Автором звернення є рівнянин Артем Остап’юк. Наразі триває збір підписів на сайті. Вже вдалося зібрати 201 з 300 необхідних голосів. Збір підписів триватиме до 21 листопада. Проголосувати можна тут.

На Північному хочуть поліпшити спортивну інфраструктуру (ФОТО)

Суб, 09/10/2016 - 14:22

На сайті Рівненської міської ради з’явилася електронна петиція з пропозицією встановити новий спортивний майданчик на місці старого (за зразком Workout) поблизу ЗОШ №25 у Рівному. Автором пропозиції виступив Андрій Остапець.

За словами автора петиції, встановлення нового спортивного майданчика дозволить суттєво підвищити рівень комфорту і зручності для занять спортом, поліпшить інфраструктуру мікрорайону Північний.

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.