експертиза

У Рівному купили новий дуобус

Втр, 11/14/2017 - 15:09

У Рівнераді оприлюднили висновки експертизи білоруського дуобуса. Відповідно до роз’яснень прокуратури, після проведення експертизи з’ясувалося, що дуобус був виготовлений у 2016 році і раніше не експлуатувався.

Нагадаємо, в липні цього року правоохоронці розпочали перевірку гібридного тролейбуса від «Белкоммунмаша». Були підозри, що транспортний засіб купили за завищеною ціною. До того ж активісти запідозрили, що транспортне ноу-хау приїхало до Рівного після того, як від нього відмовилися в російських містах.

Експертиза «Авангарду» затягнулася – мер Рівного готується штрафувати проектантів

Срд, 09/06/2017 - 17:44

Довгоочікувана реконструкція стадіону «Авангард» у Рівному знову переноситься. Готовий проект спортивної арени львівські проектанти з компанії «Арт-Простір» презентували ще на початку квітня цього року та відправили його на експертизу в Київ, однак відповіді зі столиці досі немає. Навіть якщо експертиза дасть позитивну відповідь, має розпочатися тендер по визначенню підрядника будівництва. А це, в свою чергу, займе ще щонайменше місяць. Тому все менше шансів залишається на те, що відбудова «Авангарду» розпочнеться цьогоріч.

На Рівненщині знайшли мертвими матір з сином

Суб, 03/26/2016 - 09:10

Мертвими знайшли двох жителів села Великі Межирічі односельці. Біля порогу будинку померла 79-річна жінка, а в помешканні — її 51-річний син. Попри відсутність ознак насильницької смерті при поверхневому огляді, остаточну причину смерті встановить судмедекспертиза.

Рівнянка намагалася обміняти підроблені долари

Срд, 06/24/2015 - 16:29

Учора, 23 червня, на вулиці Пересопницькій 55-річна жінка намагалась обміняти на місцеву валюту три тисячі доларів США. Під час огляду особистих речей громадянки працівники міліції виявили та вилучили 30 грошових купюр сумнівної якості з ознаками підробки номіналом по 100 доларів США. Банкноти направлені до Науково-дослідного експертно-криміналістичного центру на експертизу.

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.