експертиза

Реконструкція «Проекту №1» у Рівному знову переноситься

Срд, 12/27/2017 - 15:34

Експертиза проекту реконструкції стадіону «Авангард» у Рівному досі не погоджена. Відповідно відтерміновується проведення тендеру на визначення виконавця робіт та початок реконструкції спортивної арени. Про це повідомив міський голова Рівного Володимир Хомко сьогодні під час звіту перед громадою.

У Рівному купили новий дуобус

Втр, 11/14/2017 - 15:09

У Рівнераді оприлюднили висновки експертизи білоруського дуобуса. Відповідно до роз’яснень прокуратури, після проведення експертизи з’ясувалося, що дуобус був виготовлений у 2016 році і раніше не експлуатувався.

Нагадаємо, в липні цього року правоохоронці розпочали перевірку гібридного тролейбуса від «Белкоммунмаша». Були підозри, що транспортний засіб купили за завищеною ціною. До того ж активісти запідозрили, що транспортне ноу-хау приїхало до Рівного після того, як від нього відмовилися в російських містах.

Експертиза «Авангарду» затягнулася – мер Рівного готується штрафувати проектантів

Срд, 09/06/2017 - 17:44

Довгоочікувана реконструкція стадіону «Авангард» у Рівному знову переноситься. Готовий проект спортивної арени львівські проектанти з компанії «Арт-Простір» презентували ще на початку квітня цього року та відправили його на експертизу в Київ, однак відповіді зі столиці досі немає. Навіть якщо експертиза дасть позитивну відповідь, має розпочатися тендер по визначенню підрядника будівництва. А це, в свою чергу, займе ще щонайменше місяць. Тому все менше шансів залишається на те, що відбудова «Авангарду» розпочнеться цьогоріч.

На Рівненщині знайшли мертвими матір з сином

Суб, 03/26/2016 - 09:10

Мертвими знайшли двох жителів села Великі Межирічі односельці. Біля порогу будинку померла 79-річна жінка, а в помешканні — її 51-річний син. Попри відсутність ознак насильницької смерті при поверхневому огляді, остаточну причину смерті встановить судмедекспертиза.

Рівнянка намагалася обміняти підроблені долари

Срд, 06/24/2015 - 16:29

Учора, 23 червня, на вулиці Пересопницькій 55-річна жінка намагалась обміняти на місцеву валюту три тисячі доларів США. Під час огляду особистих речей громадянки працівники міліції виявили та вилучили 30 грошових купюр сумнівної якості з ознаками підробки номіналом по 100 доларів США. Банкноти направлені до Науково-дослідного експертно-криміналістичного центру на експертизу.

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.