Дуобус

У Рівному купили новий дуобус

Втр, 11/14/2017 - 15:09

У Рівнераді оприлюднили висновки експертизи білоруського дуобуса. Відповідно до роз’яснень прокуратури, після проведення експертизи з’ясувалося, що дуобус був виготовлений у 2016 році і раніше не експлуатувався.

Нагадаємо, в липні цього року правоохоронці розпочали перевірку гібридного тролейбуса від «Белкоммунмаша». Були підозри, що транспортний засіб купили за завищеною ціною. До того ж активісти запідозрили, що транспортне ноу-хау приїхало до Рівного після того, як від нього відмовилися в російських містах.

Завтра у Рівному визначать, хто постачатиме місту дуобуси

Втр, 09/12/2017 - 15:40

Завтра у Рівному відбудеться аукціон, на якому визначать фірму, в якої закуплять для міста шість нових тролейбусів з автономним ходом. Наразі залишилося два претенденти – столичне ТОВ БКМ-Україна та ТОВ «Літан» з міста Дніпро. Інші три пропозиції були відхилені під час розгляду тендерним комітетом. Про це інформує «За чесний тендер» на своїй сторінці у Фейсбук.

В найближчі два дні у Рівному тимчасово не курсуватиме дуобус

Пон, 08/07/2017 - 17:30

З 8 по 9 серпня буде тимчасово призупинено рух тролейбуса №182. У зв'язку з постановкою на планове технічне обслуговування №3 (згідно з рекомендаціями завода-виробника, через кожні 10-12 тис.км. пробігу), з 8 по 9 серпня дуобус працювати на маршруті №11 не буде. 

Адміністрація підприємства завчасно приносить свої вибачення пасажирам за незручності. З 10 серпня дуобус вже відновить свою роботу згідно з графіком руху.

Правоохоронці перевіряють документи по закупівлі дуобуса в Рівному

Птн, 04/28/2017 - 09:19

Правоохоронці  через суд отримали тимчасовий доступ до документів КП «Рівнеелектроавтотранс» Рівненської міської ради, що пов’язані із закупівлею дуобуса.

Завтра у Рівному дуобус не курсуватиме

Суб, 04/22/2017 - 11:51

На Провідну неділю, 23 квітня, у Рівному тимчасово зупинять рух дуобуса, який курсує за тролейбусним маршрутом №11 (вул. Енергетиків – Торгові центри). Це пов’язано з традиційним масовим скупченням приватного транспорту по вулиці Енергетиків та в межах зупинки «Кладовище Нове» в цей день, що унеможливить рух дуобуса.

Нагадаємо, що завтра, на Провідну неділю, до кладовища «Нове» у Рівному їхатимуть близько 160 маршрутних таксі з різних районів міста.

КП «Рівнеелектроавтотранс» повідомляє, що з 24 квітня дуобус знову курсуватиме.

Рівняни мають можливість відслідковувати рух дуобуса

Втр, 04/18/2017 - 11:39

Віднедавна у рівнян та гостей обласного центру з’явилася можливість відслідковувати рух транспорту на тролейбусному маршруті №11, за яким курсує придбаний у Білорусі дуобус. Тобто тепер можна в онлайн-режимі перевірити місцезнаходження дуобуса за допомогою мобільного додатка Дозор.

Рівненський дуобус курсуватиме за новим графіком

Срд, 04/12/2017 - 09:53

З 19 квітня дуобус змінює свій графік руху. Тролейбус курсує за маршрутом №11 «Енергетиків — Торгові центри» — через автовокзал та вулицю Вербова.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Рівному розірвали угоду із трьома перевізниками

Маршрут тролейбуса пролягає по вулицях: Енергетиків, Курчатова, Данила Галицького, Київська, Соборна, Дубенська, Олени Теліги, Вербова, Макарова, Дубенська, Соборна, Київська, Данила Галицького, Курчатова, Енергетиків.

У Рівному зупинять рух дуобуса

Чтв, 03/16/2017 - 14:44

В зв'язку з постановкою єдиного в Рівному дуобуса на планове технічне обслуговування №2 (згідно рекомендацій завода-виробника, через кожні 10-12 тис.км. пробігу), з 20 по 21 березня 2017 року тролейбусний маршрут №11 (за яким курсує білоруський дуобус) працювати не буде.

Адміністрація підприємства завчасно приносить свої вибачення пасажирам за незручності. З 22 березня дуобус буде працювати на маршруті згідно графіку руху. Про це повідомили на сайті КП «Рівнеелектроавтотранс».

Графік руху рівненського дуобуса у вихідні та робочі дні

Втр, 12/13/2016 - 13:37

На сайті КП «Рівнеелектроавтотранс» з’явився доповнений тестовий графік руху першого у Рівному дуобуса, який курсує за маршрутом №11. У вихідні та робочі дні транспортна новинка має різний графік руху.

Нагадаємо, дуобус рухається за маршрутом «вул. Енергетиків – Торгові центри» (через Центральний автовокзал та вулицю Вербову).

У Рівному дуобус знову на ходу (ФОТОФАКТ)

Птн, 12/09/2016 - 16:42

Білоруський дуобус після незначних несправностей знову курсує вулицями Рівного. Зокрема, рівнянин Назар Шепіль півгодини тому запримітив транспортну новинку на вулиці Дубенській, поблизу магазину «Атлант». Про це чоловік повідомив у Фейсбук.

Нагадаємо, сьогодні зранку дуобус зламався поблизу Центрального автовокзалу Рівного. Однак за декілька годин несправності були усунені.

Сторінки

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.