Дубляни

На Рівненщині відкрили сучасний дитсадок

Чтв, 10/12/2017 - 10:12

В селі Дубляни Демидівського району відкрили новий дитячий садок. В 2012 році було прийнято рішення реорганізувати початкову школу  в дошкільний навчальний заклад. І вже у жовтні цього року, після реконструкції, садок прийняв дві групи малюків. Загалом, заклад розрахований на 40 вихованців.

На Рівненщині зі школи зроблять садочок (ФОТО)

Пон, 04/10/2017 - 14:40

У селі Дубляни на Демидівщині під дошкільний заклад реконструювали школу початкових класів.

Тут навчалося лише 4 учні, тому приміщення вирішили переобладнати під дитсадок. Планується, що спочатку тут виховуватиметься 30 дітей, проте з часом їх кількість збільшиться.

– Садок облаштовують задля того, аби розвантажити демидівське «Сонечко». Адже в останньому наповнюваність у групах перевищує норми. Так, на даний час заклад відвідує 160 дошкільнят, на черзі – ще стільки ж. Це й спричинило справжній дефіцит місць, – розповів Демидівський сільський голова Олексій Яремчук.

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.