допрем'єрний показ

Рівнян запрошують на допрем'єрні покази фільму про Вінстона Черчілля

Суб, 01/13/2018 - 09:31

Мультиплекс підготував рівнянам черговий подарунок. Уже сьогодні можна потрапити на допрем'єрний показ фільму - «Темні часи».

У Рівному презентували "Червоного" - український вестерн із духопідйомним фіналом

Птн, 08/18/2017 - 10:35

У Рівному відбувся допрем’єрний показ української історичної драми «Червоний». У кінопалаці «Україна» на перегляд стрічки, що відбувся за підтримки міського управління культури та міжнародного кінофестивалю «Місто Мрії»,  зібралися сотні рівнян, а по завершенню зал аплодував стоячи. На показ також завітали режисер фільму Заза Буадзе та львівський актор Микола Береза, який виконав роль головного героя Данили Червоного. Тож перед самим переглядом  журналісти мали нагоду поспілкуватися із творцями фільму.

Сьогодні у Рівному відбудеться зустріч із творцями історичної драми «Червоний»

Срд, 08/16/2017 - 16:20

Сьогодні, о 19:00, в кінопалаці "Україна" у Рівному відбудеться допрем'єрний показ гостросюжетної історико-пригодницької драми «Червоний». Режисер Заза Буадзе зняв фільм за однойменним романом українського письменника Андрія Кокотюхи, який у 2012 році отримав спеціальну відзнаку «За найкращий історико-патріотичний твір» Міжнародного літературного конкурсу «Коронація слова».

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.