Домінус

Мер Рівного через суд вимагає вибачень і ще планує "скачати" 100 тисяч гривень

Срд, 09/13/2017 - 10:43

Фото ілюстративне

На місці скандального кафе у рівненському парку буде музичний ретромайданчик?

Птн, 08/25/2017 - 10:10

На засіданні робочої групи щодо реалізації проектів громадського бюджету начальник управління культури Тарас Максименко розповів, що на місці кафе «Домінус», що донедавна знаходилося у парку Шевченка, планують облаштувати музичний ретромайданчик із зоною відпочинку для пенсіонерів.

- Уже закуплено декоративні матеріали, саджанці і апаратуру. Хочемо встановити той ретромайданчик на площадці «Домінуса». Уже витрачено 69,8 тисяч гривень. Маємо залишок - вісім тисяч гривень, - розповів Тарас Максименко.

Щоб «замести сліди» після кафе у рівненському парку, треба 150 тисяч гривень?

Срд, 08/16/2017 - 11:46

Нагадаємо, суперечки навколо приміщень у самісінькому центрі парку Шевченка відомих колись як кафе «Пательня» або «Домінус» тривали вже не один рік. Власник хотів отримати землю під ними, а місто – через суди не дозволили цього. Спершу знести альтанки на колишньому танцмайданчику, оскільки господар не доглядав їх, заважав договір оренди, а за тим і кафе.

Рівненське скандальне кафе «Домінус» таки знесуть

Чтв, 09/24/2015 - 10:02

Апеляційний господарський суд міста Рівного відхилив апеляцію власників ПП «Домінус» - колишнього танцювального майданчика, розміщеного у самісінькому центрі міського парку культури і відпочинку імені Тараса Шевченка, в народі знаному як «пательня». За словами директора парку Андрія Черепанова, вже вдруге у суді доведено незаконність дій цих підприємців. Про це повідомляє прес-служба Рівненської міської ради. 

Землю у центральному парку Рівного суд підприємцям не віддав (ФОТО)

Втр, 07/14/2015 - 16:03

Суд відмовив власникам кафе "Домінус", розташованому у центральному міському парку Рівного, в отриманні у власність земельної ділянки, на якій знаходиться будівля кафе. Про це сьогодні повідомив міський голова Рівного Володимир Хомко.

- Думаю, вони подаватимуть ще й апеляцію, але шансів у них немає. Це земля громади, рекреаційна зона. Також я чекаю рішення суду про захист своєї честі і гідності, - зазначив Володимир Хомко.

У рівненському парку все-таки прибирають розвалини колишнього кафе

Птн, 06/05/2015 - 09:29

У Рівному в парку імені Тараса Шевченка розбирають розвалини кафе. Про це повідомляє група у соцмережі ВК «Типове Рівне».  Нагадаємо, що саме цю територію не можуть поділити міська влада та підприємці. 

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.