дитячий садок

У Рівненському районі відкриють новий дитячий садок

Чтв, 11/23/2017 - 10:14

В селі Обарів Рівненського району тривають останні приготування до відкриття нового дитячого садочку. Планується, що вже за декілька тижнів дошкільний заклад зможе прийняти до сотні діток.

До цього в Обарівській сільраді не було повноцінного садочка, а заклад з  короткотривалим перебуванням не давав змоги охопити усіх дітей дошкільною освітою.

– Це один із об’єктів, що фінансується Державним фондом регіонального розвитку. Цьогоріч на заклад спрямували понад 9 мільйонів бюджетних коштів. Дитсадок вже готовий на 90%, – розповів заступник голови Рівненської ОДА Віталій Ундір.

На Рівненщині відкрили сучасний дитсадок

Чтв, 10/12/2017 - 10:12

В селі Дубляни Демидівського району відкрили новий дитячий садок. В 2012 році було прийнято рішення реорганізувати початкову школу  в дошкільний навчальний заклад. І вже у жовтні цього року, після реконструкції, садок прийняв дві групи малюків. Загалом, заклад розрахований на 40 вихованців.

Поблизу Рівного відкрили дитячий садок

Втр, 09/26/2017 - 14:44

Оновлений дошкільний навчальний заклад відкрили в селі Корнин Рівненського району.

Потреба у ньому була нагальна, адже торік заклад, який відвідували дошкільнята, згорів. А в селі проживає майже три сотні дітей.

Тож, аби дошкільнята отримували якісну освіту, у районі вирішили переобладнати частину приміщення місцевого будинку культури під виховний заклад.

У Рівнераді заговорили про погруддя для радикала

Чтв, 07/06/2017 - 11:25

Сьогодні на сесії Рівнеради депутати вкотре обговорюють створення дитячого садочка на вулиці Дубенська, 71А. Обговорюючи питання, депутати зауважили, що поки рішення про створення ДНЗ на базі цієї будівлі недоцільне.

– Для початку восени звідти маємо виселити служби, які зараз там знаходяться, заберемо приміщення, зробимо там ремонт, а тоді приймемо рішення про створення садочка, - зауважив міський голова Рівного Володимир Хомко.

Щоб як у Одесі: рівненським дітлахам шукали місця в садочках

Срд, 05/17/2017 - 16:39

Станом на 1 травня цього року у дошкільних закладах комунальної форми власності, яких у Рівному аж 35, виховується 11 тисяч 646 дітей. Цифра чимала, але при цьому в минулому році понад дві тисячі дітей не були забезпечені місцями у ДНЗ.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Рівненщині обговорили впровадження інклюзивної освіти

Начальник управління освіти Василь Харковець запевняє, управлінці роблять усе, щоб знайти місця для всіх діток. 

У Рівному довгобуд таки вирішили перетворити на дитячий садочок

Срд, 04/26/2017 - 18:01

У результаті перемовин голови Рівненської обласної державної адміністрації Олексія Муляренка та міського голови Рівного Володимира Хомка недобудова дитячого садочка, розташованого за адресою Коновальця, 16, знімається з продажу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Півмільярда гривень планують витрати на дороги Рівненщини

На Рівненщині зі школи зроблять садочок (ФОТО)

Пон, 04/10/2017 - 14:40

У селі Дубляни на Демидівщині під дошкільний заклад реконструювали школу початкових класів.

Тут навчалося лише 4 учні, тому приміщення вирішили переобладнати під дитсадок. Планується, що спочатку тут виховуватиметься 30 дітей, проте з часом їх кількість збільшиться.

– Садок облаштовують задля того, аби розвантажити демидівське «Сонечко». Адже в останньому наповнюваність у групах перевищує норми. Так, на даний час заклад відвідує 160 дошкільнят, на черзі – ще стільки ж. Це й спричинило справжній дефіцит місць, – розповів Демидівський сільський голова Олексій Яремчук.

У селі на Рівненщині будують дитячий садочок

Суб, 04/01/2017 - 15:05

У селі Борщівка Костопільського району триває будівництво дошкільного навчального закладу. Нині вже проводяться внутрішні роботи — мурування перегородок з газобетонних блоків, а також будівництво твердопаливної котельні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Маршрути успіху» громади з Рівненщини

На будівництво дитячого садочка виділено понад півтора мільйони гривень з обласного бюджету, 200 тисяч — з районного та 300 тисяч — з сільського.

На Рівненщині визначили найкращі дитячі садочки

Втр, 02/14/2017 - 16:47

На Рівненщині визначили кращі сільські та міські дитячі садочки.

У підсумку конкурсу, кращими у сільській місцевості стали: Берестівський НВК Дубровицького району (1 місце); Злазненський ДНЗ Костопільського району (2 місце); Мирогощанський ДНЗ Дубнівського району (3 місце). А перемогу серед міських закладів вибороли: ДНЗ «Казка» Володимирець (1 місце); Рівненський НВК №1 (2 місце); ДНЗ №5 міста Вараш (3 місце).

Садочок на Коновальця добудують, але не за міські гроші

Срд, 11/30/2016 - 15:05

За словами міського голови Рівного Володимира Хомка, щоб забезпечити достатню кількість місць у длошкільних навчальних закладах для мешканців міста, потрібно ще зо три приватних дитячих садочки.

Сторінки

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.