Дитячі майданчики

На Рівненщині влада продовжує купувати дитмайданчики у фірми «близьких людей» нардепа Вознюка

Срд, 11/22/2017 - 12:25

Сільські ради, навчальні заклади та управління освіти продовжують купувати обладнання для дитячих майданчиків у компанії, яка належить дружині та кумові і помічникові народного депутата з Рівненщини Юрія Вознюка. 

Депутати зі скандалом визначали, де поставити дитячі майданчики у Рівному

Срд, 10/25/2017 - 17:27

На сесії Рівненської міської ради, що відбулася ще влітку, 15 червня цього року, депутати прийняли рішення про створення тимчасової контрольної комісії для вивчення питання щодо встановлення дитячих майданчиків у Рівному. Тоді міський голова запропонував вивчити потребу міста у дворових дитячих майданчиках, визначити кількість та місця, де такі майданчики найнеобхідніші, і встановити їх, щоб раз і назавжди закрити це питання. У понеділок, 23 жовтня, депутати представили свої напрацювання. Без суперечок не обійшлося.

Рівняни просили встановити дворові дитячі майданчики, там де вони уже стоять

Пон, 10/23/2017 - 12:28

Сьогодні тимчасова комісія Рівнеради, яка визначає доцільність встановлення дворових дитячих майданчиків у Рівному презентує свої напрацювання. Нагадаємо, тимчасову депутатську комісію створили в липні місяці. Створили її, за словами міського голови рівного Володимира Хомка, для того, щоб раз і назавжди закрити питання щодо встановлення каруселей у місті. На це планують витратити близько 5 мільйонів.

Де у Рівному встановлювати дитячі майданчики, депутати обговорюватимуть за зачиненими дверима

Втр, 07/18/2017 - 09:11

На сесії Рівненської міської ради, яка відбулася 15 червня цього року, депутати прийняли рішення про створення тимчасової контрольної комісії для вивчення питання щодо встановлення дитячих майданчиків у Рівному. Тоді міський голова запропонував вивчити потребу міста у дворових дитячих майданчиках, визначити кількість та місця, де такі майданчики найнеобхідніші, і встановити їх, щоб раз і назавжди закрити це питання.

Рівняни просять встановити дитячі майданчики майже на 9 мільйонів

Пон, 07/17/2017 - 12:31

Тимчасова депутатська комісія щодо встановлення дитячих майданчиків у Рівному визначає, де в місті не вистачає дитячих майданчиків. За даними управління ЖКГ, за 2,5 роки у місті встановили 152 дитячі майданчики. Ще існує 170 пропозицій щодо встановлення таких майданчиків.

Міський голова Рівного розповів, за що депутати перетягують на себе лаври слави

Чтв, 06/15/2017 - 10:36

На засіданні сесії Рівнеради міський голова запропонував створити комісію зі всіх політичних сил та визначити скільки дитячих майданчиків необхідно встановити в Рівному.

Дитячі майданчики для рівненських дітлахів хочуть зробити "безкоштовними"

Чтв, 02/23/2017 - 12:55

Кілька тижнів тому депутати Рівнеради прийняли рішення про те, що на будівництво дитячих майданчиків у місті 90 % від суми виділятимуть із міського бюджету, 10% – збиратимуть мешканці самі. Проте депутати планують своє рішення змінити: вирішили, що встановлювати майданчики будуть безкоштовно. До того ж, депутати Рівнеради вирішили, що ремонт аварійних конструкцій рівненських будинків здійснюватимуть у співвідношенні 90 на 10 (90% – місто, 10% – мешканці булинку).

На дитячих майданчиках Рівного чатує небезпека

Птн, 08/14/2015 - 13:15

Начальник управління з питань надзвичайних ситуацій Рівненського міськвиконкому Руслан Демуров застерігає батьків від небезпек, які можуть чатувати на їхніх дітей на звичайних ігрових майданчиках.

Навіть при справному стані на будь-якому дитячому майданчику є ігрові елементи, які можуть бути небезпечними,- зазначає чиновник і надає перелік таких місць та заходи з їх безпечної експлуатації:

Гойдалки

Половина дитячих майданчиків у Рівному «не доживає» до весни

Срд, 03/18/2015 - 10:53

Стан дитячих майданчиків у Рівному не найкращий. Міська влада намагається регулярно інспектувати їх та у разі потреби ремонтувати, проте щороку навесні більшість із них виглядають сумно. Про це повідомила прес-служба Рівненської міської ради.

У жовтні минулого року невідомі вандали чимось важким і гострим пошкодили гірку та зняли деякі елементи з дитячого майданчика на пагорбі Слави у Рівному. Тоді міський голова Рівного Володимир Хомко обіцяв у майбутньому особисто регулярно слідкувати за станом цього об’єкта, адже він стоїть не у дворі житлового будинку, а в парку.

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.