діти з особливими потребами

Інклюзивних класів на Рівненщині стане більше

Суб, 08/12/2017 - 12:03

Більше класів зможуть стати інклюзивними, а діти з особливими потребами матимуть кращий доступ до освіти. Відтепер створити інклюзивний клас стане легше. Так, керівник загальноосвітнього навчального закладу може організувати клас з інклюзивним навчанням на підставі заяви батьків або законних представників дитини з особливими потребами, висновку психолого-медико-педагогічної консультації та за підтримки відповідного органу управління освітою.

Для особливих дітей у Рівному відбудеться «Весняна поетична толока»

Птн, 04/21/2017 - 12:17

Сьогодні, 21 квітня, в рамках проекту «Рівне – місто унікальних подій» у Рівненському міському Палаці дітей та молоді відбудеться «Весняна поетична толока».

Рівненська поетеса Віра Правоторова записала аудіозбірку для особливих дітей

Срд, 01/18/2017 - 18:01

«Радісні віршики з бабусиної флешки» - так називається нова аудіокнига рівненської поетеси Віри Правоторової. Її презентація відбулася в обласній науковій бібліотеці у відділі для людей з вадами зору. Але оскільки вірші поетеса пише про дітей та для дітей, на захід було запрошено найменших мешканців Рівного та області з особливими потребами. Таким чином Віра Правоторова хотіла поділитися своєю творчістю і з малечею, яка не завжди може побачити і прочитати звичайні книжки.

Вихованці Рівненського ПДМу створили соціальний ролик акції «Добро на Різдво»

Втр, 12/13/2016 - 17:21

Вихованці школи інформатики Палацу дітей та молоді, члени команди юнацько-молодіжного відеоблогу PDM Leaks спеціально для акції «Добро на Різдво» створили соціальний рекламний ролик.

Автор-мультиплікатор - Анастасія Тинник, відповідальний за випуск - Юрій Вишневський. 

Діти з особливими потребами проведуть у Рівному День милосердя

Чтв, 12/03/2015 - 10:31

Сьогодні, у четвер, 3 грудня 2015 року, о 10.30 в приміщенні  Центру ранньої педагогічної реабілітації та соціальної адаптації дітей з особливими потребами «Пагінець»» Рівненської міської ради до Міжнародного Дня інвалідів буде проведено День милосердя. Діти центру представлять свої роботи, візьмуть участь у концерті.

Про це повідомила прес-служба Рівненської міської ради. 

Рівненська бібліотека запрошує особливих дітей на іпотерапію

Суб, 07/25/2015 - 14:54

Рівненська обласна бібліотека для молоді запрошує на заняття з іпотерапії. У середу, четвер та п’ятницю діти з особливими потребами – читачі бібліотеки - разом із завідувачкою секції «Кінний двір» Рівненського зоопарку Надією Ляшук вчаться верховій їзді з лікувальною метою. Про це повідомили на сайті Рівненської обласної ради.

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.