детективи

Андрій Кокотюха розповів у Рівному про свою премію «Золотий пістоль» та курйозні назви детективів

Пон, 12/04/2017 - 15:40

Модераторкою зустрічі з відомим українським письменником Андрієм Кокотюхою у Рівному виступила молода рівненська авторка Ксенія Циганчук, яка торік стала лауреаткою Всеукраїнського конкурсу «Коронація слова» і отримала за свій роман «Коли приходить темрява» премію «Золотий пістоль» - персональну відзнаку від Андрія Кокотюхи.

Рівнянки визнали сексуальним актора, який гратиме у фільмі «Адвокат із міста Лева»

Пон, 12/04/2017 - 15:03

Під час презентації свого семикнижжя ретро-детективів у Рівному відомий український письменник Андрій Кокотюха розповів про труднощі написання серійних романів. За його словами, він не дуже хотів братися за серію, але смаки читачів та вмовляння видавців зробили свою справу.

Андрій Кокотюха представив у Рівному свою «історію України в детективі»

Суб, 12/02/2017 - 10:49

Із презентацією семикнижжя ретро-детективів до Рівного завітав відомий український письменник Андрій Кокотюха. Під час зустрічі у Будинку вчених письменник розповів про роботу над проектом, а також відкрив таємниці майбутнього фільму за першим романом серії «Адвокат із Личаківської».

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.