Державна міграційна служба

Що варто знати рівнянам про безвізовий режим з Євросоюзом?

Чтв, 05/18/2017 - 09:54

Вчора у Страсбурзі була підписана угода про надання Україні безвізового режиму з Європейським союзом. Вже з 11 червня українські громадяни зможуть відвідувати країни ЄС без візових документів, лише за наявності біометричного закордонного паспорта.

Багатьох рівнян цікавить, як на практиці діятиме безвіз, які країни можна відвідувати і що потрібно мати при собі для виїзду за кордон по-новому. Про нововведення розповіла головна спеціалістка із зв‘язків з громадськістю та ЗМІ Державної міграційної служби України в Рівненській області Валентина Іванюк.

У Рівному закордонний паспорт можна буде виготовити у ЦНАПі

Пон, 01/09/2017 - 14:40

Протягом минулого року Урядом України було прийнято ряд актів на спрощення процедури отримання громадянами адміністративних послуг. Стосується це і оформлення біометричних паспортних документів. 29 грудня минулого року набула чинності постанова, згідно з якою внесені зміни до порядку оформлення паспорту для виїзду за кордон.

Без черг та інформації про сімейний стан: рівненська молодь отримуватиме паспорти майбутнього

Пон, 07/25/2016 - 17:24

З 1 жовтня 2016 року усі без винятку громадяни України, які досягнули чотирнадцятирічного віку, замість старих паспортів-книжечок отримуватимуть ID-картки. На нових документах будуть розміщуватись персональні дані особи, а з 18 років – електронний підпис власника ID-картки.

Четверо молодих рівнян вже отримали перші ID-паспорти

Птн, 02/05/2016 - 18:10

Сьогодні у Рівному отримували перші ID-картки. У Рівненському міському відділі Державної міграційної служби України перші пластикові паспорти отримали четверо молодих людей – дві дівчини та двоє хлопців. Вони стали першими власниками паспортів нового зразка на Рівненщині. Про це повідомили на 7Днів.

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.