Державна міграційна служба

Що варто знати рівнянам про безвізовий режим з Євросоюзом?

Чтв, 05/18/2017 - 09:54

Вчора у Страсбурзі була підписана угода про надання Україні безвізового режиму з Європейським союзом. Вже з 11 червня українські громадяни зможуть відвідувати країни ЄС без візових документів, лише за наявності біометричного закордонного паспорта.

Багатьох рівнян цікавить, як на практиці діятиме безвіз, які країни можна відвідувати і що потрібно мати при собі для виїзду за кордон по-новому. Про нововведення розповіла головна спеціалістка із зв‘язків з громадськістю та ЗМІ Державної міграційної служби України в Рівненській області Валентина Іванюк.

У Рівному закордонний паспорт можна буде виготовити у ЦНАПі

Пон, 01/09/2017 - 14:40

Протягом минулого року Урядом України було прийнято ряд актів на спрощення процедури отримання громадянами адміністративних послуг. Стосується це і оформлення біометричних паспортних документів. 29 грудня минулого року набула чинності постанова, згідно з якою внесені зміни до порядку оформлення паспорту для виїзду за кордон.

Без черг та інформації про сімейний стан: рівненська молодь отримуватиме паспорти майбутнього

Пон, 07/25/2016 - 17:24

З 1 жовтня 2016 року усі без винятку громадяни України, які досягнули чотирнадцятирічного віку, замість старих паспортів-книжечок отримуватимуть ID-картки. На нових документах будуть розміщуватись персональні дані особи, а з 18 років – електронний підпис власника ID-картки.

Четверо молодих рівнян вже отримали перші ID-паспорти

Птн, 02/05/2016 - 18:10

Сьогодні у Рівному отримували перші ID-картки. У Рівненському міському відділі Державної міграційної служби України перші пластикові паспорти отримали четверо молодих людей – дві дівчини та двоє хлопців. Вони стали першими власниками паспортів нового зразка на Рівненщині. Про це повідомили на 7Днів.

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.