депутати

Депутати зі скандалом визначали, де поставити дитячі майданчики у Рівному

Срд, 10/25/2017 - 17:27

На сесії Рівненської міської ради, що відбулася ще влітку, 15 червня цього року, депутати прийняли рішення про створення тимчасової контрольної комісії для вивчення питання щодо встановлення дитячих майданчиків у Рівному. Тоді міський голова запропонував вивчити потребу міста у дворових дитячих майданчиках, визначити кількість та місця, де такі майданчики найнеобхідніші, і встановити їх, щоб раз і назавжди закрити це питання. У понеділок, 23 жовтня, депутати представили свої напрацювання. Без суперечок не обійшлося.

З бюджету міста виділили кілька тисяч на допомогу рівнянам

Чтв, 10/19/2017 - 11:32

Депутати Рівнеради проголосували за виділення фінансової допомоги на лікування для 32 мешканців міста. Суми, залежно від важкості захворювань, коливаються від 3 до 20 тисяч гривень.

Найбільше - 20 тисяч гривень виділили депутати для 66-річного рівнянина. Чоловіку необхідний спеціальний апарат, який за потреби струмом буквально "запускає" серце. Загальна вартість такого апарату понад 200 тисяч гривень.

До слова, за дев’ять місяців цього року допомогу надали для 348 осіб. Загальна сума перевищила 1,8 мільйона гривень.

Про муніципальну варту в Рівному згадають у жовтні

Чтв, 08/17/2017 - 12:54

На сесії Рівненської міської ради депутати мали б прийняти рішення «Про створення Управління муніципальної варти виконавчого комітету Рівненської міської ради». Про важливість прийняття цього рішення раніше повідомляли члени Ради реформ Рівного. Наголошували, що створення такого управління дозволить впровадити дієвий орган контролю за дотриманням норм закону, зокрема щодо міського благоустрою, розміщення тимчасових споруд для здійснення підприємницької діяльності, зовнішньої реклами, паркування автомобілів тощо.

Як рівненські депутати про свою діяльність звітували (ІНФОГРАФІКА)

Срд, 08/02/2017 - 15:12

Щоразу на виборах нас турбує питання, а чи справді депутати будуть виконувати свої обіцянки, чи будуть розробляти рішення, що сприятимуть розвитку міста та чи працюватимуть по максимуму для громади. Після виборів ми не можемо проконтролювати всього зробленого народними обранцями, але можемо побачити річні звіти депутатів.

Чиї у Рівному депутати?

Птн, 07/21/2017 - 11:35

Ця історія тягнеться уже 7 років. Здавалося б – усе в ній має бути просто і ясно. Однак, не у нашій країні і не в нашому місті. В місті, де влада, виявляється, чия завгодно – тільки не українська. Де попри очевидність ситуації, попри принципи права і справедливості, попри рішення найвищих судових інстанцій, зрештою, – вирішальними стають  інші фактори.

Рівняни просять встановити дитячі майданчики майже на 9 мільйонів

Пон, 07/17/2017 - 12:31

Тимчасова депутатська комісія щодо встановлення дитячих майданчиків у Рівному визначає, де в місті не вистачає дитячих майданчиків. За даними управління ЖКГ, за 2,5 роки у місті встановили 152 дитячі майданчики. Ще існує 170 пропозицій щодо встановлення таких майданчиків.

Депутати вирішили «розтягнути» Госпітальну раду на Рівненщині

Чтв, 07/06/2017 - 12:11

Сьогодні депутати Рівнеради мають затвердити імена представників від міста Рівне для роботи у складі Госпітальної ради. Відповідно до розрахунків, запропонованих міністерством, Рівне має представити шістьох представників. На попередньому засіданні було озвучено імена кандидатів у Госпітальну раду, серед яких переважна більшість посадові особи та депутати. Активісти опротестували такий склад Госпітальної ради і попросили зробити прозорим вибір кандидатів.

Депутати Рівнеради збираються рятувати Басівкутське озеро

Чтв, 07/06/2017 - 10:49

Сьогодні на сесії Рівнеради депутати обговорюють зміни до Програми розчищення і впорядкування малих річок та охорони підземних вод від забруднення на 2015-2020 роки.

Крім цього, міський голова Рівного запропонував депутатам створити нову програму під назвою «Покращення екологічного стану озера Басів Кут».

Рівняни просять депутатів зробити додатковий перехід на Київській

Чтв, 07/06/2017 - 10:42

До депутатів Рівнеради звернулася рівнянка з проханням облаштувати перехід від будинку №13 до будинку №66, що на вулиці Київська.

- Нещодавно там під колеса автомобіля потрапила подружня пара. Одна людина загинула, інша в лікарні. Там гинуть люди. Колись казали зроблять підземний перехід, але досі тиша, - заявляє рівнянка.

Разом з тим депутат Святослав Стельмащук зауважив, що й існуючі підземні переходи не в ідеальному стані, зокрема на вулиці Соборна.

На все це міський голова Рівного Володимир Хомко зауважив:

Депутатам Рівнеради пропонують «вбратися» у ретро-стиль

Чтв, 07/06/2017 - 10:31

Мешканці вулиці Поштова запросили депутатів Рівненської міської ради на свято своєї вулиці.

- 16 липня об 11 годині на нашій вулиці розпочнеться щорічне свято вулиці. Дрескод – вбрання 20-30-х років минулого століття, тобто ретростиль, - говорить мешканка вулиці пані Віра.

Нагадаємо, сьогодні відбувається друге засідання чергової 14-ї сесії Рівнеради. 

Фото Галини Данильчук

Сторінки

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.