демонтаж гаражів

Рівняни проти зняття «черепашок»

Срд, 11/15/2017 - 10:08

Сьогодні на засідання Рівнеради прийшли мешканці вулиці Макарова. Люди просять вирішити питання щодо демонтажу їх гаражів, так званих «черепашок».

– Нам дали тиждень на те, щоб ми прибрали гаражі, але щось взамін не пропонують, – розповідає рівнянка Людмила.

За словами заступника міського голови Рівного Віталія Германа, на вулиці Макарова загалом 64 «черепашки», які необхідно демонтувати, оскільки ці конструкції незаконно встановлені. До того ж гаражі знаходяться понад дорогою, яку взялися реконструювати.

Рівне без МАФів: незаконні гаражі почали демонтувати на Боярці (ФОТО)

Птн, 11/10/2017 - 17:18

Сьогодні на вулиці Макарова у Рівному почали демонтаж незаконно встановлених гаражів-черепашок. В управлінні містобудування та архітектури міста кажуть, що розпочали масове знесення тимчасово встановлених споруд з цієї вулиці, тому що невдовзі її почнуть капітально ремонтувати. А на місці старих гаражів-черепашок з’являться велодоріжки. Загалом на Макарова запланували демонтувати 64 тимчасово встановлені споруди.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ ВІДЕО: У Рівному зносять гаражі-черепашки

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.