ДАБІ

Рівненський льонокомбінат здобув перемогу в протистоянні зі свавіллям ДАБІ

Птн, 12/22/2017 - 12:28

Колектив Рівненського льонокомбінату (ТМ «Goldi – Льонокомбінат») здобув чергову перемогу у своїй нескінченній боротьбі з чиновницьким нахабством і свавіллям. Підприємство отримало дозвіл на проведення будівельних робіт. Тож тепер нарешті втілиться у життя задум про нову простору фабрику в Шепетівці, у приміщенні якої працюватиме також фірмовий магазин компанії.

Рівненські виробничники їдуть протестувати до столиці

Пон, 12/18/2017 - 12:50

У нескінченних, щоразу різних, але завжди схожих історій боротьби найбільшого текстильного підприємства України із чиновницьким свавіллям і саботажем лік іде уже не на десятки, а певно на сотні. Вся історія Рівненського льонокомбінату із перших днів його відродження – наче суцільний рух проти течії. Проти масової зневіри та інертності, під постійним тиском і всупереч всім негараздам, що стоять на перепоні розвитку промисловості нашої держави.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чиї у Рівному депутати?

Службовця ДАБІ Рівненщини затримали на хабарі

Срд, 12/06/2017 - 16:43

Завдяки скоординованим заходам працівників прокуратури Рівненської області, слідчого управління Головного управління Національної поліції в Рівненській області та Управління Служби безпеки України в Рівненській області, вдалося викрити та припинити корупційну злочинну діяльність головного інспектора одного із відділів Управління державної архітектурно-будівельної інспекції у Рівненській області.

В промзоні Рівного незаконно будували газозаправну станцію

Пон, 11/13/2017 - 17:29

На вулиці Будівельників, 11 у Рівному незаконно будували автомобільну газозаправну станцію на АЗС. Управління ДАБІ у Рівненській області провело позапланову перевірку об’єкта, замовником будівництва якого є дочірнє підприємство «ОПТІМА-770-Р» ТзОВ «Севен Севенті Петроліум».

На АЗС виконувалися будівельні роботи без відповідного дозволу. Замовника притягнуто до відповідальності за порушення містобудівної діяльності на суму 3 мільйона 31 тисяча 200 гривень. Про це інформує прес-служба ДАБІ України.

На Рівненщині незаконно будували заправку

Пон, 10/30/2017 - 15:30

Управління ДАБІ у Рівненській області оштрафувало підрядника будівництва автозаправної станції на автодорозі Городище-Рівне-Староконстантинів на суму понад три мільйони гривень. Про це інформує прес-служба ДАБі у Рівненській області.

В ході перевірки встановлено, що підрядником виконуються будівельні роботи без дозволу на їх виконання. Враховуючи зазначене, Держархбудінспекцією підрядника – ПП «ВВС» притягнуто до відповідальності за порушення у сфері містобудівної діяльності на суму 3 мільйони 31 тисяча гривень.

На Рівненщині за незаконні будівлі на АЗС порушник заплатить 3 мільйона гривень

Втр, 08/22/2017 - 11:05

На території двох автозаправних станцій на Рівненщині було виявлено самовільні будівельні робити. Зокрема, у м. Костопіль по вул. Рівненській, 110 та на 32 км автодороги Городище-Рівне-Староконстантинів.

Під час позапланових перевірок на об’єктах з реконструкції АЗС зі встановленням додаткового технологічного обладнання модульного АГЗП посадовими особами Держархбудінспекції у Рівненській області  виявлено, що замовник – дочірнє підприємство «ОПТІМА-770-Р» ТОВ «Севен Севенті Петроліум» проводить роботи без будь-яких дозвільних документів.

У Рівному представили начальника міської ДАБІ

Чтв, 08/10/2017 - 13:31

Сьогодні у Рівному відкрили міську Державну архітектурно-будівельну інспекцію. Новим начальником стане 34-річний Віталій Самчук.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Рівнян на сесії не слухають, бо очільники поспішають

За словами міського голови Рівного Володимира Хомка, цю кандидатуру запропонував його заступник Віталій Герман. Кажуть, погодили кандидатуру тому, що він "не повязаний із будівельними кланами".

Майже 4 мільйона штрафів заплатять на Рівненщині недобросовісні будівельники

Втр, 08/01/2017 - 14:47

Під час контрольно-інспекційних заходів Управління державної архітектурно-будівельної інспекції у Рівненській області, в цьому році на 62 об’єктах було виявлено порушення містобудівного законодавства. Зокрема, серед найбільш розповсюджених порушень, встановлених інспекторами, - проведення будівельних робіт без дозвільних документів, надання недостовірних даних у дозвільних документах, здійснення господарської діяльності без відповідної ліцензії, а також невідповідність проектної документації вимогам законодавства.

Підрядника злощасного будівництва у Рівному оштрафували майже на два мільйони гривень

Птн, 03/03/2017 - 16:51

Підрядника будівництва рівненської 11-поверхівки, що на вулиці Київська, 67 оштрафували. Раніше Державна архітектурно-будівельна інспекція Рівненщини спільно із залученням правоохоронців генпідряднику вручила припис на усунення порушень. Однак їх ніхто так і не усунув. Тепер доведеться сплатити штраф у сумі 1 мільйон 740 тисяч гривень.

Будівництво ЖК «Театральний» перевірятимуть

Птн, 02/24/2017 - 10:38

Рівняни звернулися міських депутатів з проханням якось вплинути на забудовника, що зводить багатоповерхівку на вул. Гетьмана Мазепи, 3.

Сторінки

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.