ЦНАП

Громада на Рівненщині мріє про сучасний ЦНАП

Чтв, 04/13/2017 - 17:38

З робочим візитом у Смизьку обєднану громаду Дубенського району завітали консультанти з питань децентралізації проекту ПУЛЬС Рівненського регіонального відділення АМУ. Там  разом з керівництвом громади обговорили проблемні питання. З’ясувалося – що громада потребує ЦНАП, оскільки є чисельною. Наразі жителі громади за потрібними довідками їздять у Дубно, тож місто пропонує у громаді відкрити власну філію, аби послуги були більш доступними для людей.

У Рівному закордонний паспорт можна буде виготовити у ЦНАПі

Пон, 01/09/2017 - 14:40

Протягом минулого року Урядом України було прийнято ряд актів на спрощення процедури отримання громадянами адміністративних послуг. Стосується це і оформлення біометричних паспортних документів. 29 грудня минулого року набула чинності постанова, згідно з якою внесені зміни до порядку оформлення паспорту для виїзду за кордон.

Немеш обурився проти «наглої і цинічної особи» у Рівнераді

Чтв, 12/29/2016 - 12:00

Перед голосуванням про затвердження на посаду заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради кандидатури Віталія Германа, слово взяв представник Радикальної партії Василь Немеш.

 - Наша радикальна партія проти цієї кандидатури. Такої наглої і цинічної особи ще не було. Він у ЦНАПі створив бізнес і свої кримінальні оборудки тепер провертатиме в нас? Це теж саме, що пустити щуку в море! - обурився Немеш.

За словами міського голови, основним аргументом прийняття його на цю роботу, була організація роботи в ЦНАПі.

Громада на Рівненщині за півтора місяці відкриє ЦНАП

Втр, 08/09/2016 - 14:10

Реалізація пілотного проекту зі створення ЦНАПу в Миляцькій об’єднаній територіальній громаді набирає обертів. Нині активно тривають ремонтно-будівельні роботи на об’єкті, до роботи залучено 12 будівельників.

Скарбниця Рівненщини поповнилася за рахунок Євросоюзу

Пон, 06/06/2016 - 17:13

До обласного бюджету надійшло 3 мільйони 900 тисяч гривень відповідно до Грантового контракту щодо реалізації проекту технічної допомоги Європейського Союзу «Центр надання адміністративних послуг як інноваційний інструмент взаємодії влади та громади» За словами директора департаменту фінансів облдержадміністрації Лідії Біляк, ці кошти спрямують до спеціального фонду обласного бюджету. Але грантом передбачено співфінансування з місцевих бюджетів, де будуть створені ЦНАПИ.

На Рівненщині модернізують ЦНАПи

Пон, 05/23/2016 - 17:03

У Рівненській області планують модернізувати центри надання адміністративних послуг. Це, зокрема, хочуть зробити у містах Дубно, Кузнецовськ та Рівне. В рамках реалізації проекту технічної допомоги Європейського Союзу «Центр надання адміністративних послуг як інноваційний інструмент взаємодії влади та громади», було оголошено конкурс проектів на модернізацію цих закладів у трьох містах Рівненщини. Організатори оголосили відбір виконавців архітектурно-дизайнерських рішень (ескізів) для модернізації ЦНАПів.

Міністр на Рівненщині не захотів зустрічатися з чиновниками

Срд, 04/27/2016 - 10:02

Вперше з часів Незалежної України Рівненську область з офіційним візитом відвідав міністр юстиції. Павло Петренко не проводив офіційних зустрічей з місцевим керівництвом, натомість поспілкувався з людьми-відвідувачами Центру надання адміністративних послуг та Центру надання безоплатної правової допомоги. Також урядовець зустрівся зі студентами «Острозької академії».

Села Рівненщини розвиваються самостійно

Птн, 04/22/2016 - 08:37

Віддалені села Рівненщини самі працюють над розвитком територій. Головна проблема, яка турбує усіх керівників сіл та селищ — це погані дороги, або їх відсутність, кажуть експерти. Відтак не завжди у правовому полі керівник може розпочати ремонт дороги до села, бо не належить до комунальної власності. Але є окремі напрямки діяльності, що саме можна покращити без великих фінансових витрат.

«Все для Рівного»: кількість членів міськвиконкому можуть збільшити

Втр, 03/29/2016 - 17:00

За словами начальника ЦНАПу Віталія Германа, щоб покращити якість надання послуг і збільшити надходження до бюджету необхідно ввести ще 18 штатних одиниць.

- З квітня місяця Центру надання адміністративних послуг передадуть функції реєстрації, видачі паспортів тощо. Відповідно, щоб якісно надавати ці послуги необхідні працівники, - зауважив Віталій Герман. – А виконання нових функцій передбачає додаткові фінансові надходження. Навіть зараз щоденно місто «заробляє» 8-10 тисяч гривень.

У Рівному запрацював оновлений сайт ЦНАПу

Срд, 03/16/2016 - 13:45

Про це на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook повідомив директор ЦНАПу Віталій Герман.

Сторінки

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.