ЦНАП

Громада з Рівненщини хоче відкрити ЦНАП

Чтв, 06/01/2017 - 15:37

Крупецька громада, що у Радивилівському районі, з перших днів роботи розпочала активну діяльність. Нині у громаді почали напрацювання щодо ЦНАПу. Голова громади Віталій Мошкун переконаний, ЦНАП люди потребують, адже значно простіше буде отримати усі необхідні послуги та документи. Це також додаткові надходження до місцевого бюджету.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Міські голови та секретарі рад Рівненщини обмінювались досвідом у Вараші

Міські голови та секретарі рад Рівненщини обмінювались досвідом у Вараші.

Срд, 05/31/2017 - 16:27

Рівненське регіональне відділення Асоціації міст України продовжує реалізовувати проект «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» ПУЛЬС. В рамках роботи влаштували практикум для міських голів та секретарів рад із застосування законодавства «Організація надання адміністративних послуг в громаді. Створення і організація діяльності ЦНАПів».

Для видачі закордонних паспортів рівненські чиновники просять "підсилення"

Пон, 05/29/2017 - 11:23

З 1 липня цього року в Рівненському ЦНАПі стартує видача закордонних паспортів. Працівники Центру очікують ажіотаж, то ж просять у депутатів Рівнеради «підсилення». Зокрема, на роботу в паспортний сектор запросити ще чотирьох людей. Загалом там працюватиме 16 осіб.

Із пологової зали – по державну допомогу: рівненський ЦНАП хоче запровадити нову послугу

Пон, 05/29/2017 - 10:39

У Рівненському регіональному центрі надання адміністративних послуг хочуть запровадити інноваційну послугу для породіль. Окрім того, що у пологому будинку видаватимуть свідоцтво про народження, реєструватиметься місце проживання дитини, то ще й матуся зможе отримати державну допомогу.

 - Ми хочемо зробити так, щоб жінка, яка народила, могла спуститися на перший поверх і отримати в комплексі усі ці послуги, - роз’яснює менеджер з питань розвитку рівненського ЦНАПу Юлія Шигорева.

Громада на Рівненщині мріє про сучасний ЦНАП

Чтв, 04/13/2017 - 17:38

З робочим візитом у Смизьку обєднану громаду Дубенського району завітали консультанти з питань децентралізації проекту ПУЛЬС Рівненського регіонального відділення АМУ. Там  разом з керівництвом громади обговорили проблемні питання. З’ясувалося – що громада потребує ЦНАП, оскільки є чисельною. Наразі жителі громади за потрібними довідками їздять у Дубно, тож місто пропонує у громаді відкрити власну філію, аби послуги були більш доступними для людей.

У Рівному закордонний паспорт можна буде виготовити у ЦНАПі

Пон, 01/09/2017 - 14:40

Протягом минулого року Урядом України було прийнято ряд актів на спрощення процедури отримання громадянами адміністративних послуг. Стосується це і оформлення біометричних паспортних документів. 29 грудня минулого року набула чинності постанова, згідно з якою внесені зміни до порядку оформлення паспорту для виїзду за кордон.

Немеш обурився проти «наглої і цинічної особи» у Рівнераді

Чтв, 12/29/2016 - 12:00

Перед голосуванням про затвердження на посаду заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради кандидатури Віталія Германа, слово взяв представник Радикальної партії Василь Немеш.

 - Наша радикальна партія проти цієї кандидатури. Такої наглої і цинічної особи ще не було. Він у ЦНАПі створив бізнес і свої кримінальні оборудки тепер провертатиме в нас? Це теж саме, що пустити щуку в море! - обурився Немеш.

За словами міського голови, основним аргументом прийняття його на цю роботу, була організація роботи в ЦНАПі.

Громада на Рівненщині за півтора місяці відкриє ЦНАП

Втр, 08/09/2016 - 14:10

Реалізація пілотного проекту зі створення ЦНАПу в Миляцькій об’єднаній територіальній громаді набирає обертів. Нині активно тривають ремонтно-будівельні роботи на об’єкті, до роботи залучено 12 будівельників.

Скарбниця Рівненщини поповнилася за рахунок Євросоюзу

Пон, 06/06/2016 - 17:13

До обласного бюджету надійшло 3 мільйони 900 тисяч гривень відповідно до Грантового контракту щодо реалізації проекту технічної допомоги Європейського Союзу «Центр надання адміністративних послуг як інноваційний інструмент взаємодії влади та громади» За словами директора департаменту фінансів облдержадміністрації Лідії Біляк, ці кошти спрямують до спеціального фонду обласного бюджету. Але грантом передбачено співфінансування з місцевих бюджетів, де будуть створені ЦНАПИ.

На Рівненщині модернізують ЦНАПи

Пон, 05/23/2016 - 17:03

У Рівненській області планують модернізувати центри надання адміністративних послуг. Це, зокрема, хочуть зробити у містах Дубно, Кузнецовськ та Рівне. В рамках реалізації проекту технічної допомоги Європейського Союзу «Центр надання адміністративних послуг як інноваційний інструмент взаємодії влади та громади», було оголошено конкурс проектів на модернізацію цих закладів у трьох містах Рівненщини. Організатори оголосили відбір виконавців архітектурно-дизайнерських рішень (ескізів) для модернізації ЦНАПів.

Сторінки

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.