ЦНАП

Рівняни можуть реєструвати шлюб та отримувати посвідчення водія у ЦНАПі

Срд, 10/18/2017 - 10:37

Відтепер у Рівненському ЦНАПі можна буде реєструвати й акти цивільного стану. Розширення адміністративних послуг, які надають у ЦНАПах, відбувається у зв’язку із децентралізацією.  Відтак до ЦНАПів переходять повноваження реєстраційної служби Рівненської юстиції. Про це розповіла начальник Головного територіального управління юстиції у Рівненській області Іванна Смачило під час зустрічі із директором Рівненського ЦНАПу Юлією Шигоревою.

Стало відомо скільки Рівне за місяць заробило на виданих у ЦНАПі паспортах (ІНФОГРАФІКА)

Птн, 09/08/2017 - 16:16

За серпень цього року найбільше коштів ЦНАП отримав за надання паспортних послуг. Видачу паспортів – як закордонних, так і внутрішніх українських, у тому числі у формі пластикової ІD-картки – у рівненському ЦНАПі почали з липня.

За надані адміністративні послуги Рівненським регіональним центром надання адміністративних послуг до бюджету Рівного надійшло понад 1,019 мільйона гривень.

Поблизу ЦНАПу у Рівному відкрили оригінальну велопарковку (ФОТОФАКТ)

Чтв, 08/10/2017 - 09:18

Поблизу Рівненського Центру надання адміністративних послуг з’явилася велопарковка у вигляді чотирьох літер – ЦНАП. Відтепер рівняни-велосипедисти зможуть з легкістю припаркувати свій двохколісний транспортний засіб на майдані Просвіти в обласному центрі.

На що йдуть жителі Рівненщини заради паспортів нового зразка

Втр, 07/25/2017 - 17:57

Понад місяць тому у рівненському ЦНАПі запрацював новий сектор – сектор видачі паспорту громадянина України та паспорту громадянина України для виїзду за кордон. З 23 червня до Центру за даною послугою звернулося понад 4,5 тисячі осіб. На виготовлення паспорта громадянина України зареєстровано та подано 1778 заявок. І вже 40 людей отримали в ЦНАПі паспорт громадянина України або паспорт громадянина України для виїзду за кордон.

Кого у рівненському ЦНАПі занесли у «чорний список»

Втр, 07/18/2017 - 16:35

Фото ілюстративне

Заступник міського голови Рівного Віталій Герман, під час чергової відеоконференції «Реформи в державі: роз’яснення фахівця», що відбулася у Рівненській обласній бібліотеці, розповів про діяльність ЦНАПу. Окрім позитивних моментів, згадав і про курйозні ситуації. Зокрема, про тимчасове відключення онлайн черги.

Протягом червня на Рівненщині оформили майже 11 тисяч закордонних паспортів

Чтв, 07/06/2017 - 16:44

У червні поточного року громадяни Рівненщини оформили майже 11 тисяч закордонних та 3 тисячі ID-паспортів. Для порівняння: у травні 2017 оформлено 9,5 тис. закордонних паспортів. У червні 2016 року –  4 тисячі. Про це інформує прес-служба ДМС України в Рівненській області.

Щорічне сезонне підвищення попиту на закордонні паспорти напередодні літнього сезону співпало із запровадженням безвізового режиму ЄС для України, внаслідок цього в підрозділах, у яких можна оформити біометричні документи утворилися черги.

Міський голова прийматиме громадян у ЦНАПі

Втр, 07/04/2017 - 15:30

З 3 липня міський голова Рівного Володимир Хомко здійснюватиме прийом громадян з особистих питань в приміщенні міського Центру надання адміністративних послуг.

Відтепер саме тут, в приміщенні ЦНАПу буде здійснюватись і запис на прийом, і сам прийом очільника міста.

Нагадаємо, записатись на прийом до міського голови можна за номером: 63-60-37.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Рівненському ЦНАПі видаватимуть паспорти

Громада з Рівненщини хоче відкрити ЦНАП

Чтв, 06/01/2017 - 15:37

Крупецька громада, що у Радивилівському районі, з перших днів роботи розпочала активну діяльність. Нині у громаді почали напрацювання щодо ЦНАПу. Голова громади Віталій Мошкун переконаний, ЦНАП люди потребують, адже значно простіше буде отримати усі необхідні послуги та документи. Це також додаткові надходження до місцевого бюджету.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Міські голови та секретарі рад Рівненщини обмінювались досвідом у Вараші

Міські голови та секретарі рад Рівненщини обмінювались досвідом у Вараші.

Срд, 05/31/2017 - 16:27

Рівненське регіональне відділення Асоціації міст України продовжує реалізовувати проект «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» ПУЛЬС. В рамках роботи влаштували практикум для міських голів та секретарів рад із застосування законодавства «Організація надання адміністративних послуг в громаді. Створення і організація діяльності ЦНАПів».

Для видачі закордонних паспортів рівненські чиновники просять "підсилення"

Пон, 05/29/2017 - 11:23

З 1 липня цього року в Рівненському ЦНАПі стартує видача закордонних паспортів. Працівники Центру очікують ажіотаж, то ж просять у депутатів Рівнеради «підсилення». Зокрема, на роботу в паспортний сектор запросити ще чотирьох людей. Загалом там працюватиме 16 осіб.

Сторінки

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.