ЦНАП

Ще один ЦНАП відкриють на Рівненщині

Втр, 12/26/2017 - 15:26

Завтра, 27 грудня, у місті Дубно відкриють оновлений Центр надання адміністративних послуг. Знаходиться ЦНАП в приміщенні міської ради, по вулиці Замкова, 4.

Початок – о 13.00.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Рівняни вчилися писати конкурентні проекти

Рівненський ЦНАП просить 12 мільйонів на зарплати

Пон, 12/18/2017 - 15:32

Загалом на діяльність Рівненський центр надання адміністративних послуг просить майже 16 мільйонів гривень із міського бюджету.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Рівненський виконком збереться, аби обговорити бюджет

На Рівненщині покращуватимуть систему надання адміністративних послуг

Срд, 12/13/2017 - 14:08

В рамках проекту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС), який реалізується спільно з Агентством США з міжнародного розвитку (USAID), відбувся семінар на тему: «Практика та перспективи розвитку системи надання адміністративних послуг».

Рівненський ЦНАП та його дивні тендери

Птн, 12/08/2017 - 17:00

Рівненський регіональний центр надання адміністративних послуг, або ж простіше ЦНАП, останнім часом одна з найпопулярніших у місті державних установ. Зробити закордонний паспорт, зареєструвати бізнес, змінити адресу прописку ці та багато інших адміністративних послуг мешканці отримують відтепер саме у ЦНАПі.

Рівняни можуть реєструвати шлюб та отримувати посвідчення водія у ЦНАПі

Срд, 10/18/2017 - 10:37

Відтепер у Рівненському ЦНАПі можна буде реєструвати й акти цивільного стану. Розширення адміністративних послуг, які надають у ЦНАПах, відбувається у зв’язку із децентралізацією.  Відтак до ЦНАПів переходять повноваження реєстраційної служби Рівненської юстиції. Про це розповіла начальник Головного територіального управління юстиції у Рівненській області Іванна Смачило під час зустрічі із директором Рівненського ЦНАПу Юлією Шигоревою.

Стало відомо скільки Рівне за місяць заробило на виданих у ЦНАПі паспортах (ІНФОГРАФІКА)

Птн, 09/08/2017 - 16:16

За серпень цього року найбільше коштів ЦНАП отримав за надання паспортних послуг. Видачу паспортів – як закордонних, так і внутрішніх українських, у тому числі у формі пластикової ІD-картки – у рівненському ЦНАПі почали з липня.

За надані адміністративні послуги Рівненським регіональним центром надання адміністративних послуг до бюджету Рівного надійшло понад 1,019 мільйона гривень.

Поблизу ЦНАПу у Рівному відкрили оригінальну велопарковку (ФОТОФАКТ)

Чтв, 08/10/2017 - 09:18

Поблизу Рівненського Центру надання адміністративних послуг з’явилася велопарковка у вигляді чотирьох літер – ЦНАП. Відтепер рівняни-велосипедисти зможуть з легкістю припаркувати свій двохколісний транспортний засіб на майдані Просвіти в обласному центрі.

На що йдуть жителі Рівненщини заради паспортів нового зразка

Втр, 07/25/2017 - 17:57

Понад місяць тому у рівненському ЦНАПі запрацював новий сектор – сектор видачі паспорту громадянина України та паспорту громадянина України для виїзду за кордон. З 23 червня до Центру за даною послугою звернулося понад 4,5 тисячі осіб. На виготовлення паспорта громадянина України зареєстровано та подано 1778 заявок. І вже 40 людей отримали в ЦНАПі паспорт громадянина України або паспорт громадянина України для виїзду за кордон.

Кого у рівненському ЦНАПі занесли у «чорний список»

Втр, 07/18/2017 - 16:35

Фото ілюстративне

Заступник міського голови Рівного Віталій Герман, під час чергової відеоконференції «Реформи в державі: роз’яснення фахівця», що відбулася у Рівненській обласній бібліотеці, розповів про діяльність ЦНАПу. Окрім позитивних моментів, згадав і про курйозні ситуації. Зокрема, про тимчасове відключення онлайн черги.

Протягом червня на Рівненщині оформили майже 11 тисяч закордонних паспортів

Чтв, 07/06/2017 - 16:44

У червні поточного року громадяни Рівненщини оформили майже 11 тисяч закордонних та 3 тисячі ID-паспортів. Для порівняння: у травні 2017 оформлено 9,5 тис. закордонних паспортів. У червні 2016 року –  4 тисячі. Про це інформує прес-служба ДМС України в Рівненській області.

Щорічне сезонне підвищення попиту на закордонні паспорти напередодні літнього сезону співпало із запровадженням безвізового режиму ЄС для України, внаслідок цього в підрозділах, у яких можна оформити біометричні документи утворилися черги.

Сторінки

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.