Чугуєвець

Депутати зі скандалом визначали, де поставити дитячі майданчики у Рівному

Срд, 10/25/2017 - 17:27

На сесії Рівненської міської ради, що відбулася ще влітку, 15 червня цього року, депутати прийняли рішення про створення тимчасової контрольної комісії для вивчення питання щодо встановлення дитячих майданчиків у Рівному. Тоді міський голова запропонував вивчити потребу міста у дворових дитячих майданчиках, визначити кількість та місця, де такі майданчики найнеобхідніші, і встановити їх, щоб раз і назавжди закрити це питання. У понеділок, 23 жовтня, депутати представили свої напрацювання. Без суперечок не обійшлося.

Рівненського депутата дорогою на сесію оштрафували

Чтв, 09/22/2016 - 11:56

Про це депутат Рівненської міської ради Олександр Нестерук заявив під час розгляду питання щодо виділення коштів з міського бюджету на велопатруль.

— Взагалі, не розумію,  що робить поліція. Вони тільки приїжджають на виклик, палять пальне, але по суті зробити нічого не можуть, — заявив ще один міський обранець Анатолій Чугуєвець.

На захист патрульної поліції виступило кілька депутатів.

— Я задоволений роботою патрульних. Попри те, що мене перед сесією оштрафували за порушення правил дорожнього руху, — розповів Олександр Нестерук.

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.