бруківка

На тротуарах Рівного вкладають бруківку (ФОТО)

Чтв, 12/07/2017 - 17:00

Роботи по облаштуванню пішохідних доріжок тривають на вулицях Київська та Героїв Небесної Сотні. Старе асфальтове покриття та тротуари демонтуються та вкладається кольорова бруківка.

На вулиці Пушкіна, 40 працівники міського ШЕУ проводять роботи по облаштуванню стоянки для автомобілів. Роботи по благоустрою міста виконуються за умов сприятливої погоди.

Територію рівненського краєзнавчого музею вимостили бруківкою

Суб, 06/20/2015 - 09:32

Повністю завершені роботи по вимощуванню бруківкою території вздовж Рівненського обласного краєзнавчого музею, а також тротуару біля сходів, що ведуть до алеї кованих фігур. Про це повідомили в управлінні житлово-комунального господарства міста.

У Рівному викладають вулицю бруківкою

Пон, 08/18/2014 - 18:04

У Рівному завершилися роботи з вимощування тротуару бруківкою на вулиці 16 липня зі сторони Рівненського обласного клінічного лікувально-діагностичного центру ім. В.Поліщука. Про це повідомляють у відділі інформаційно-аналітичного забезпечення виконавчого комітету Рівненської міської ради.

Наразі працівники рівненської фірми "Сантехбуд К" завершують такі роботи на протилежному боці вулиці.

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.