БК Рівне

Рівненські баскетболісти зробили камбек у Києві, а дівчата відпустили одеситок

Пон, 01/15/2018 - 17:21

Чоловіча та жіноча команди баскетбольного клубу «Рівне» минулими вихідними провели чергові матчі чемпіонату України з баскетболу у Вищій лізі та Суперлізі відповідно. Чоловіки здобули дві перемоги на виїзді над столичним «Київ-Баскетом», а жінки двічі поступилися в Одесі проти місцевого «Інтерхіма».

Рівненський репер випустив кліп про місцевий баскетбольний клуб (ВІДЕО)

Суб, 01/13/2018 - 12:43

В мережі з’явився кліп на композицію «Все або нічого!», яка є фан-треком баскетбольного клубу «Рівне». Автором та виконавцем хіп-хоп творіння є рівненський репер «Дев’ятий”». Режисером відеороботи виступив Тарас Сватула.

Рівненські баскетболісти дали бій учаснику Суперліги

Чтв, 12/28/2017 - 10:55

Баскетбольний клуб «Рівне» зазнав поразки в першому матчі 1/4 Кубка України з баскетболу. Підопічні Михайла Переверзія в себе на майданчику поступилися харківському «Політехніку» з рахунком 67:83.

Попри суттєву різницю в класі, господарі довгий час на рівних протистояли представнику Суперліги. Після першої чверті перевага «Політехніка» вимірювалася лише двома очками. На велику перерву команди пішли за рахунку 42:48.

БК «Рівне» побореться за вихід до «Фіналу чотирьох» Кубку з командою Суперліги

Втр, 12/26/2017 - 14:56

Завтра, 27 грудня, чоловіча команда БК «Рівне» в рамках чвертьфіналу Кубка України з баскетболу прийматиме харківський «Політехнік». У підопічних Михайла Переверзія є шанс вперше за дев’ять років вийти до «Фіналу чотирьох» баскетбольного Кубку.

Суперник у рівнян непростий – представник Суперліги. Востаннє клуб з елітного дивізіону приїжджав до Рівного у 2010 році. Наразі справи у харківського клубу йдуть не найкращим чином. Команда Тимура Арабаджи здобула лише 2 перемоги у 15 матчах Суперліги.

Рівненські баскетболістки завершують рік на третьому місці

Пон, 12/18/2017 - 10:17

Жіноча команда БК «Рівне» провела останні в цьому році матчі Суперліги. Підопічні В’ячеслава Ковалевського в себе на майданчику зустрічалися з харківським «ХАІ». Якщо в суботній грі рівнянки не відчули особливих проблем та достатньо впевнено перемогли, то в повторній зустрічі харків’янки зуміли взяти реванш.

На вихідних БК «Рівне» прийматиме харків'янок

Птн, 12/15/2017 - 12:39

Цими вихідними жіноча команда БК «Рівне» проведе заключні матчі в цьому році. Місцеві баскетболістки прийматимуть харківський «ХАІ». Для рівнянок і харків’янок це буде перша очна зустріч в цьому сезоні Суперліги.

Наші суперниці наразі займають 7 місце в турнірній таблиці, маючи в своєму активі 14 очок. Підопічні В’ячеслава Ковалевського йдуть третіми з 20 очками. При цьому рівнянки зіграли на три матчі більше.

В суботу матч між БК «Рівне» та «ХАІ» розпочнеться о 18:00, в неділю – о 14:00. Поєдинки традиційно відбудуться на майданчику ДЮСШ №4 (вул. Фабрична, 7).

БК «Рівне» обмінявся перемогами з «Говерлою»

Втр, 12/12/2017 - 10:05

Вихідними чоловіча команда БК «Рівне» провела чергові матчі чемпіонату України з баскетболу у Вищій лізі. Рівненські баскетболісти гостювали в Івано-Франківську, де зіграли два матчі проти чинного чемпіона західного дивізіону – «Говерли». У першому матчі підопічні Михайла Переверзія виявилися сильнішими, перемігши 86:71, однак в повторній зустрічі програли 67:87.

БК «Рівне» крокує далі в Кубку України

Чтв, 12/07/2017 - 16:01

Вчора жіноча команда БК «Рівне» в повторному матчі перемогла «Вінницькі блискавки» і забезпечила собі місце в чвертьфіналу Кубку України. Підсумковий рахунок матчу – 58:49.

Найрезультативнішою у складі рівнянок стала Вікторія Шматова, на рахунку якої 12 очок. Тетяна Гаврильчик записала в свій актив 14 підбирань. Ірина Басалик відзначилася п’ятьма результативними передачами.

В 1/4 розіграшу Кубка рівнянки поміряються силами з одноосібним лідером Суперліги «Київ Баскет».

Сьогодні рівненські баскетболістки можуть забезпечити місце в 1/4 Кубку України

Срд, 12/06/2017 - 14:59

Сьогодні, о 19:30, на майданчику ДЮСШ №4 у Рівному відбудеться матч-відповідь 1/8 Кубку України з баскетболу серед жінок між БК «Рівне» та «Вінницькими блискавками». В першій грі у Вінниці рівнянки виявилися сильнішими – 56:47.

До слова, в Суперлізі матчі між цими командами цього сезону є дуже запеклими. У всіх іграх переможець визначався у впертій боротьбі на останніх хвилинах.

Квиток на матч коштує 10 гривень.

БК «Рівне» на вихідних зіграє з головним аутсайдером Суперліги

Срд, 11/29/2017 - 16:31

Цими вихідними у Рівне повертається жіноча Суперліга. Місцеві баскетболістки прийматимуть «ХДУ-Таврійська зірка» з Херсону. Перша гра між командами розпочнеться в суботу, 2 грудня, о 17:00. Недільна гра стартує о 12:00.

БК «Рівне» наразі займає третю сходинку в турнірній таблиці Суперліги, маючи в своєму активі 16 очок. Баскетболістки з Херсона йдуть останніми, програвши всі матчі в сезоні. В першому колі рівнянки перемогли «Таврійську зірку» 74:53 та 85:72.