Біле озеро

Один з курортів Рівненщини заробив на туристах більше мільйона гривень

Срд, 07/26/2017 - 17:45

Біле Озеро, що розташоване на Володимиреччині у мальовничій місцині Рівненського Полісся, щороку збирає на своєму узбережжі тисячі туристів не лише з Рівненщини, а й з інших регіонів України та сусідніх держав. Цьогорічне літо – не виняток.

Літо на Рівненщині, або Де відпочити тим, хто не поїде на море

Суб, 06/18/2016 - 14:06

Улюблена пора року переважної більшості рівнян – літо. Ще задовго до його початку ми ламаємо голови над тим, куди поїхати відпочити, де можна поплавати та позасмагати, провівши відпустку максимально ефективно та позитивно. Одні заздалегідь збирають кошти на путівку на море, обираючи між рідним Півднем та закордонними турами, а іншим – хто не може собі дозволити морських курортів або просто застряг в роботі, залишається шукати відпочинок поруч, в рідних краях.

В одному з найкращих місць відпочинку на Рівненщині вирішили продовжити сезон

Чтв, 09/04/2014 - 16:24

Сезон відпочинку у реабілітаційно-оздоровчому комплексі «Біле озеро» вирішено продовжити до кінця вересня. Про це повідомляє прес-центр Рівненської АЕС.

Більш ніж 4 тисячі осіб відпочивають щороку на РОК ВП РАЕС «Біле озеро». Цього року, враховуючи попит на путівки та сприятливу погоду, вирішено продовжити оздоровчий сезон ще й на перший осінній місяць.

Вартість відпочинку без харчування становить 47 грн. на добу для однієї людини.

На Рівненщині пройде турнір з плавання

Срд, 08/20/2014 - 14:03

На озері Білому пройде Кубок України з плавання на відкритій воді серед ветеранів та ІІ Міжнародний турнір з плавання на відкритій воді серед юнаків, юніорів та дорослих. Про це повідомляє управління інформації та зв’язків з громадськістю Рівненської АЕС.

Усі змагання присвячені Дню Незалежності України. Серед 50-ти учасників турнірів – представники міст та областей України, гості з Польщі та Білорусі. Організаторами змагань розроблено та позначено буйками безпечний прибережний маршрут протяжністю одну морську милю ( 1650 метрів).

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.