Андрій Токарський

У Рівному створюють свою нову Раду

Пон, 02/06/2017 - 12:09

Громадські організації та ініціативи міста об'єдналися у «Раду Реформ Рівного». Планують спільними зусиллями впроваджувати зміни, що сприятимуть розвитку міста. В Раду вже увійшло 11 дієвих громадських організацій та дві ініціативи.

Активісти розкрили схеми незаконного будівництва у Рівному

Втр, 01/10/2017 - 09:22

На території Рівного чимало незаконних забудов, проти яких активно виступала і виступає громадськість. Активісти ведуть боротьбу ледь не за кожен шматочок незаконно захопленої міської землі. Та тільки-но на день-два послаблюють протистояння, як у Рівному наче гриби виростають багатоповерхівки. А влада, як виявляється, протистояти «будівельним загарбникам» не в силі. Бо ж діяти високопосадовці можуть тільки в межах чинного законодавства, тоді як рейдерам закони не писані.

Рівнянам покажуть невідомі дворики

Втр, 10/11/2016 - 12:22

15 жовтня у Рівному стартує новий проект – Урбан фестиваль. За словами Андрія Токарського, у Рівному безліч цікавих місць, на які рівняни та гості навіть не зважають.

– Ми залучили до ідеї владу, активістів, бізнесменів. Вирішили показати, що місто для рівнян не завершується у стінах їх квартир, будинків та дворів. Ми маємо на меті показати рівнянам та гостям міста те, на що вони, щоденно йдучи на роботу, не зважають. Зробимо це у формі квестів. А ще організуємо нічну екскурсію містом, цікавими місцями, але не звичними локаціями, – розповідає Андрій Токарський.

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.