Андрій Токарський

Дорвалися: у Рівному хочуть розтягнути Громадський бюджет на «м’які» проекти

Срд, 09/06/2017 - 17:59

Цього року рівняни подали майже 90 проектів громадського бюджету для реалізації в наступному 2018 році. Попри те, що громадський бюджет становить 10 мільйонів гривень, загальна вартість проектів сягнула близько 50 мільйонів. Зараз проекти перебувають на розгляді управлінь Рівнеради, після того їх обговорять на засіданні координаційного комітету і тільки тоді громада матиме нагоду проголосувати за ті проекти, які на її думку якісно змінять місто.

У Рівному створюють свою нову Раду

Пон, 02/06/2017 - 12:09

Громадські організації та ініціативи міста об'єдналися у «Раду Реформ Рівного». Планують спільними зусиллями впроваджувати зміни, що сприятимуть розвитку міста. В Раду вже увійшло 11 дієвих громадських організацій та дві ініціативи.

Активісти розкрили схеми незаконного будівництва у Рівному

Втр, 01/10/2017 - 09:22

На території Рівного чимало незаконних забудов, проти яких активно виступала і виступає громадськість. Активісти ведуть боротьбу ледь не за кожен шматочок незаконно захопленої міської землі. Та тільки-но на день-два послаблюють протистояння, як у Рівному наче гриби виростають багатоповерхівки. А влада, як виявляється, протистояти «будівельним загарбникам» не в силі. Бо ж діяти високопосадовці можуть тільки в межах чинного законодавства, тоді як рейдерам закони не писані.

Рівнянам покажуть невідомі дворики

Втр, 10/11/2016 - 12:22

15 жовтня у Рівному стартує новий проект – Урбан фестиваль. За словами Андрія Токарського, у Рівному безліч цікавих місць, на які рівняни та гості навіть не зважають.

– Ми залучили до ідеї владу, активістів, бізнесменів. Вирішили показати, що місто для рівнян не завершується у стінах їх квартир, будинків та дворів. Ми маємо на меті показати рівнянам та гостям міста те, на що вони, щоденно йдучи на роботу, не зважають. Зробимо це у формі квестів. А ще організуємо нічну екскурсію містом, цікавими місцями, але не звичними локаціями, – розповідає Андрій Токарський.

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.