Андрій Кокотюха

Андрій Кокотюха розповів у Рівному про свою премію «Золотий пістоль» та курйозні назви детективів

Пон, 12/04/2017 - 15:40

Модераторкою зустрічі з відомим українським письменником Андрієм Кокотюхою у Рівному виступила молода рівненська авторка Ксенія Циганчук, яка торік стала лауреаткою Всеукраїнського конкурсу «Коронація слова» і отримала за свій роман «Коли приходить темрява» премію «Золотий пістоль» - персональну відзнаку від Андрія Кокотюхи.

Рівнянки визнали сексуальним актора, який гратиме у фільмі «Адвокат із міста Лева»

Пон, 12/04/2017 - 15:03

Під час презентації свого семикнижжя ретро-детективів у Рівному відомий український письменник Андрій Кокотюха розповів про труднощі написання серійних романів. За його словами, він не дуже хотів братися за серію, але смаки читачів та вмовляння видавців зробили свою справу.

Сьогодні у Рівному Андрій Кокотюха презентує своє семикнижжя у стилі ретро

Срд, 11/29/2017 - 10:27

Сьогодні, 29 листопада, у Рівному відбудеться зустріч із топовим українським письменником, сценаристом Андрієм Кокотюхою. Об 11:00 письменник завітає  до Рівненського державного гуманітарного університету, аудиторія 309 (вул. Пластова, 31), а о 15:00 в Рівненський будинок вчених (вул. Симона Петлюри, 17).

На зустрічах буде представлено семикнижжя детективів у стилі ретро: «Адвокат із Личаківської», «Привид із Валової», «Автомобіль із Пекарської», «Різник із Городоцької», «Коханка з площі Ринок», «Втікач із Бригідок» та «Офіцер із Стрийського парку».

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.