Андрій Бєлкін

Офіцера з Рівненщини хочуть посмертно нагородити орденом "Золота зірка"

Срд, 07/09/2014 - 11:48

Голова Рівненської обласної державної адміністрації Сергій Рибачок звернувся до Міністра оборони України Валерія Гелетея з офіційним листом. У ньому очільник області просить Міністра порушити клопотання перед Президентом України Петром Порошенком про присвоєння звання Героя України з удостоєнням ордена «Золота Зірка» пілоту Армійської авіації підполковнику Андрію Бєлкіну – посмертно. Про це повідомляє прес-служба РОДА.

На Рівненщині в останню дорогу провели офіцера, який боровся за Україну

Пон, 07/07/2014 - 16:54

Попрощатися з офіцером Збройних Сил України Андрієм Бєлкіним прийшов чи не увесь Радивилів. Нагадаємо, 24 червня близько 17-ої години в районі гори Карачун, що поблизу Слов'янська, пуском ракети з ПЗРК терористи збили вертоліт сил АТО МІ-8, який повертався з українського блокпоста після виконання завдання з доставки вантажів. На борту вертольота знаходилися фахівці, які встановлювали апаратуру для організації моніторингу простору, фіксації фактів порушення плану мирного врегулювання конфлікту на сході України.

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.