актор

У Рівному вшанували зіркового актора, якому була не притаманна «зірковість»

Срд, 09/13/2017 - 15:24

У Рівненському обласному краєзнавчому музеї вшанували пам’ять видатного актора Рівненського облмуздрамтеатру, народного артиста України Володимира Сніжного. Талановитий артист більше 40 років віддав театру, щоразу захоплюючи колег та глядачів своєю грою та харизмою. Загалом актор зіграв сотні ролей, поєднуючи творчу діяльність з викладанням на кафедрі театральної режисури Інституту мистецтв РДГУ. У віці 75 років серце Володимира Сніжного зупинилось. З того часу минуло п’ять років, але друзі та колеги досі пам’ятають актора сповненим життєвої енергії, творчої наснаги і позитива.

Рівненський полісмен став актором драматичного театру

Птн, 06/24/2016 - 12:41

Патрульний поліцейський міста Рівне Роман Солоняк (родом із Дубенщини) зіграв останню п’єсу зі своїми одногрупниками. І незабаром він отримає диплом актора драматичного театру. Зізнається стати актором мріяв завжди, адже кожній людині життя дається лише одне. Тоді як актори проживають їх сотні, а то й тисячі. Навіть після того, як хлопець почав працювати полісменом від мрії відмовлятися не збирається. Як тільки з’явиться більше часу – вийде на сцену театру обов’язково.

Полісмен-актор перед присягою: «Для нас у Рівному чимало роботи»

Втр, 04/19/2016 - 10:42

Дві сотні нових поліцейських, які пройшли усі конкурсні відбори, навчання та тренування, сьогодні, 19 квітня, на майдані Незалежності у Рівному складатимуть присягу. І вже о восьмій годині вечора вийдуть на перше патрулювання. Кажуть, роботи чимало, адже фактично за два місяці активного  реформування поліції у місті стежити за порядком не було кому.

23-річний полісмен Роман на патруль має вийти уже завтра зранку. Хлопець зізнається, що ранок вважають найскладнішим часом доби: рух інтенсивний. Однак, впевнений, нова команда впорається.

Президент нагородив рівненського актора з нагоди Дня театру

Птн, 03/27/2015 - 17:23

До Міжнародного дня театру Петро Порошенко підписав розпорядження про нагородження 24 представників театральної сфери.

У списку нагороджених — і рівнянин Станіслав Лозовський. Артист Рівненського обласного академічного українського музично-драматичного театру отримав звання «Заслужений артист України». Про це повідомили на сайті РВ.

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.