активісти

Рівняни вийшли на Пагорб Слави, щоб зекономити бюджетні кошти (ФОТОФАКТ)

Суб, 07/15/2017 - 11:55

Сьогодні, 15 липня, рівняни зібралися у парку поблизу Пагорбу Слави, щоб розчистити територію, яку намагалися захопити рейдери. З самого ранку попрацювати у парку прийшло кілька охочих. Тепер же до активістів долучилося ще з десяток рівнян.

Біля Рівнеради пішохідний перехід намалювали крейдою (ФОТОФАКТ)

Пон, 06/12/2017 - 11:17

Сьогодні активісти проводять сімейну акцію з вимогою облаштувати в місті нормальну розмітку. Юрій Дюг прийшов до Рівнеради зі своєю донечкою Нікою.

– Я навчаю свою доньку, що потрібно переходити дорогу по зебрі. Але сенсу в цьому немає. Оскільки в місті, де має бути розмітка – чорний асфальт, – говорить активіст.

Біля Рівнеради розставили "собачі буди" (ФОТОФАКТ)

Пон, 05/29/2017 - 13:36

Активісти Ради реформ Рівного біля Рівненської міської ради влаштували флешмоб «СамоБудам – СТОП». За словами активістів, це таке собі маленьке попередження від містян. Мовляв, якщо влада і надалі бездіятиме та саботуватиме зведення незаконних будівель у місті, то незабаром під стіами Рівнеради зведуть багатоповерхові собачі буди.

У Рівному готуються пікетувати Полякову (ФОТО)

Пон, 04/24/2017 - 16:28

Поблизу Рівненського обласного драматичного театру зібралися активісти, які пікетуватимуть концерт Ольги Полякової. За словами одного з організаторів мітингу Сергія Пандрака, представники зірки виявили бажання зустрітися з активістами.

– Концерт Ольги Полякової сьогодні не відбудеться. Не буде його й у Луцьку, – впевнений Сергій Пандрак.

На засіданні виконкому Рівнеради активісти збирали пожертви на опалення (ФОТОФАКТ)

Втр, 04/11/2017 - 14:36

Оскільки у порядку денному члени виконавчого комітету Рівнеради сьогодні мали б розглянути питання про тарифи ТОВ «Рівнетеплоенерго», на засідання завітали члени Ради реформ Рівного. Але не з порожніми руками, а зі скриньками для пожертв. Мовляв, подайте члени виконкому на оплату тарифів. Як тут виявилося, що питання про тарифи у сьогоднішньому поряду денному вже немає. Про це повідомила член виконкому Надія Гладкевич. 

У Рівнераді просять не робити політики з важливого питання

Втр, 03/14/2017 - 16:45

На черговому засіданні Рівнеради депутати запланували розглянути єдине питання про звернення до Президента України, голови Верховної Ради та Прем’єр-міністра України. За словами Сергія Паладійчука, апарат Рівнеради підготував альтернативний варіант звернення. Свій варіант підготували і активісти. Хоча вони практично ідентичні.

За словами активіста Павла Ульяновського, саме текст підготовлений громадою, за основу взяли депутати обласної ради. Його ж із деякими правками погодили сьогодні на позачерговому засіданні Рівненської обласної ради.

Депутати Рівнеради зібралися, щоб розглянути вимоги активістів

Втр, 03/14/2017 - 16:20

У Рівнераді почали обговорювати текст звернення, який пропонуватимуть активісти. Перед початком другого засідання чергової сесії Рівнеради Галина Кульчинська зачитала присутнім проект звернення активістів, який пропонують надіслати президенту, прем’єр-міністру та кабміну. Активісти вимагають:

Активісти у Рівненській облраді вимагають звільнення Авакова і позбавлення ліцензії російських банків

Втр, 03/14/2017 - 14:57

У сесії Рівненської обласної ради нині перерва. Депутати та активісти вирішили об'єднати вимоги до керівництва країни щодо припинення економічних зв'язків з окупованими територіями. Зокрема, у проекті рішення йдеться про недопущення будь-яких спроб силового розгону учасників блокади, звільнення з посади заступника ГУ НП у Донецькій області В'ячеслава Аброськіна, припинення будь-яких економічних зв'язків з окупованими територіями та країною-агресором, ухвалення закону «Про тимчасово окуповані території України».

Активісти розкрили схеми незаконного будівництва у Рівному

Втр, 01/10/2017 - 09:22

На території Рівного чимало незаконних забудов, проти яких активно виступала і виступає громадськість. Активісти ведуть боротьбу ледь не за кожен шматочок незаконно захопленої міської землі. Та тільки-но на день-два послаблюють протистояння, як у Рівному наче гриби виростають багатоповерхівки. А влада, як виявляється, протистояти «будівельним загарбникам» не в силі. Бо ж діяти високопосадовці можуть тільки в межах чинного законодавства, тоді як рейдерам закони не писані.

У Рівному активісти «наїхали» на ШЕУ

Пон, 12/26/2016 - 17:54

Сьогодні, 26 грудня, мешканці Рівного провели попереджувальний флешмоб «ШЕУ не спи – посипай». Громада прийшла до комунальників спитати за якість прибирання доріг зимою. Долучились до акції учасники громадських організацій «Відповідальна громада», «Автомайдан», «Цивільний корпус «АЗОВ», «Дорожній контроль». До громади вийшов керівник Рівненського шляхово-експлуатаційного управління Віктор Климук та представники трудового колективу підприємства.

Сторінки

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.