активісти

Столичний суд прийняв рішення щодо захопленої землі у рівненському парку

Срд, 11/08/2017 - 12:47

У середу, 8 листопада, у Вищому господарському суді (м. Київ) відбувся розгляд касаційної скарги забудовника, що, посилаючись на сфальсифіковану експертизу, спробує повернути собі право на земельну ділянку в рівненському парку.

Біля поліції у Рівному розвісили портрети суддів (ФОТОФАКТ)

Втр, 11/07/2017 - 12:49

Сьогодні у Рівному біля обласного управліня поліції представники неполітичної організації «Захистимо Рівне» влаштували акцію протесту щодо захоплення Пагорбу Слави.

– Тут зображені ті судді, які завтра можуть винести таке рішення, яке фактично дозволить будівництво на Пагорбі Слави, – говорить Святослав Клічук.

До активістів вийшов представник поліції. Деталі згодом на сайті ГОЛОСНО.

Рівненські активісти збираються «штурмувати» поліцію

Пон, 11/06/2017 - 12:23

У вівторок, 7 листопада, о 12.30, біля входу до Головного управління Національної поліції в Рівненській області (м. Рівне, вул. Хвильового, 2) відбудеться акція з вимогою публічного звіту від представників поліції про хід розслідування кримінального провадження захоплення землі на Пагорбі Слави. Представники неполітичного громадського руху «Захистимо Рівне» обіцяють вийти під стіни поліції, щоб почути відповіді за запитання:

Громадські активісти просять рівнян про підтримку

Птн, 10/20/2017 - 09:38

У Рівному з 17 по 31 жовтня проходить голосування за проекти, відібрані для фінансування із Громадського бюджету Рівного 2018 року. 10 мільйонів гривень будуть розподілені для реалізації ініціатив активних громадян, які хочуть власними силами змінити рідне місто.

Цьогоріч до голосування допущено 89 проектів, проте фінансування отримають лише ті, хто отримає найбільшу підтримку рівнян. 

Рівняни вийшли на Пагорб Слави, щоб зекономити бюджетні кошти (ФОТОФАКТ)

Суб, 07/15/2017 - 11:55

Сьогодні, 15 липня, рівняни зібралися у парку поблизу Пагорбу Слави, щоб розчистити територію, яку намагалися захопити рейдери. З самого ранку попрацювати у парку прийшло кілька охочих. Тепер же до активістів долучилося ще з десяток рівнян.

Біля Рівнеради пішохідний перехід намалювали крейдою (ФОТОФАКТ)

Пон, 06/12/2017 - 11:17

Сьогодні активісти проводять сімейну акцію з вимогою облаштувати в місті нормальну розмітку. Юрій Дюг прийшов до Рівнеради зі своєю донечкою Нікою.

– Я навчаю свою доньку, що потрібно переходити дорогу по зебрі. Але сенсу в цьому немає. Оскільки в місті, де має бути розмітка – чорний асфальт, – говорить активіст.

Біля Рівнеради розставили "собачі буди" (ФОТОФАКТ)

Пон, 05/29/2017 - 13:36

Активісти Ради реформ Рівного біля Рівненської міської ради влаштували флешмоб «СамоБудам – СТОП». За словами активістів, це таке собі маленьке попередження від містян. Мовляв, якщо влада і надалі бездіятиме та саботуватиме зведення незаконних будівель у місті, то незабаром під стіами Рівнеради зведуть багатоповерхові собачі буди.

У Рівному готуються пікетувати Полякову (ФОТО)

Пон, 04/24/2017 - 16:28

Поблизу Рівненського обласного драматичного театру зібралися активісти, які пікетуватимуть концерт Ольги Полякової. За словами одного з організаторів мітингу Сергія Пандрака, представники зірки виявили бажання зустрітися з активістами.

– Концерт Ольги Полякової сьогодні не відбудеться. Не буде його й у Луцьку, – впевнений Сергій Пандрак.

На засіданні виконкому Рівнеради активісти збирали пожертви на опалення (ФОТОФАКТ)

Втр, 04/11/2017 - 14:36

Оскільки у порядку денному члени виконавчого комітету Рівнеради сьогодні мали б розглянути питання про тарифи ТОВ «Рівнетеплоенерго», на засідання завітали члени Ради реформ Рівного. Але не з порожніми руками, а зі скриньками для пожертв. Мовляв, подайте члени виконкому на оплату тарифів. Як тут виявилося, що питання про тарифи у сьогоднішньому поряду денному вже немає. Про це повідомила член виконкому Надія Гладкевич. 

У Рівнераді просять не робити політики з важливого питання

Втр, 03/14/2017 - 16:45

На черговому засіданні Рівнеради депутати запланували розглянути єдине питання про звернення до Президента України, голови Верховної Ради та Прем’єр-міністра України. За словами Сергія Паладійчука, апарат Рівнеради підготував альтернативний варіант звернення. Свій варіант підготували і активісти. Хоча вони практично ідентичні.

За словами активіста Павла Ульяновського, саме текст підготовлений громадою, за основу взяли депутати обласної ради. Його ж із деякими правками погодили сьогодні на позачерговому засіданні Рівненської обласної ради.

Сторінки

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.