Аграрії

Двадцятьом фермерам з Рівненщини відшкодували відсотки по кредитах

Срд, 12/20/2017 - 12:17

20 сільськогосподарських підприємств Рівненщини отримали кошти на відшкодування відсотків за кредитами. Їм перерахували 4 мільйони 700 тисяч гривень. Це додаткове фінансування, що надійшло на Рівненщину за рахунок невикористання коштів іншими областями.

ЧИТЙАТЕ ТАКОЖ: Рівненські виробничники їдуть протестувати до столиці

Про це повідомляють у департаменті агропромислового розвитку Рівненської ОДА.

Рівненщина отримала гроші, щоб аграріям "легше жилося"

Срд, 12/06/2017 - 17:11

Для підтримку аграріїв Рівненщини в область надійшло додаткових 4 мільйони 700 тисяч гривень. Гроші розподілять між сільськогосподарськими підприємствами. Їх використають на компенсацію відсотків за кредитами на купівлю паливо-мастильних матеріалів, засобів захисту рослин та міндобрив.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Рівному говоритимуть про вплив кліматичних змін на сільське господарство регіону

У Рівному говоритимуть про вплив кліматичних змін на сільське господарство регіону

Срд, 12/06/2017 - 11:51

Сьогодні, 6 грудня о 13.30 у Рівненській обласній бібліотеці відбудеться наукова презентація на тему «Диверсифікація сільськогосподарського регіону в зв’язку зі зміною клімату». Новими дослідженнями в галузі рослинництва, пов’язаними зі зміною клімату, поділиться молодший  науковий співробітник лабораторії кормовиробництва та біоенергетичної сировини Інституту агропромислового виробництва Браценюк Володимир Юрійович.

Аграрії Рівненщини отримали 8 мільйонів державної дотації

Суб, 07/01/2017 - 10:46

29 господарникам Рівненщини виплачують державну дотацію. Щомісячні виплати сільгоспвиробники краю отримують з лютого.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Харчовики Рівненщини нарощують виробництво

Як розповіли в департаменті агропромислового розвитку Рівненської ОДА, аграріям  повертають на поточний рахунок частину ПДВ, сплаченого ними до бюджету. Дотація розподіляється пропорційно до вартості сільськогосподарської продукції, реалізованої господарником.

Посівна на Рівненщині підходить до завершення

Пон, 05/15/2017 - 17:51

Фермери області під цукрові буряки відвели майже 14 тисяч гектарів, а це більше від запланованого. Найбільше солодкого кореню ростиме у Млинівському та Радивилівському районах.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Рівненщині розпочали виплачувати підвищені пенсії

Аграріям Рівненщини здешевлять придбання техніки

Пон, 03/20/2017 - 15:42

Здешевлення відбуватиметься за рахунок часткової компенсації вартості обладнання з державного бюджету. Відповідну постанову затвердив Уряд від 1 березня цього року.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Аграрії Рівненщини підживлюють озимі культури

Так, сільгоспвиробникам на безповоротній основі відшкодовуватимуть 20 відсотків від ціни на техніку та обладнання, зазначеної в документах, що підтверджують оплату через державний банк і будуть закуплені до 1 грудня поточного року.

Аграрії Рівненщини цьогоріч посадять більше сої та цукрового буряку

Чтв, 03/16/2017 - 15:16

Аграрії Рівненщини почали сіяти ранні зернові та зернобобові. Зокерма, сільгоспвиробники Дубенського та Рівненського районів розпочали сіяти овес.

Загалом під ярі зернові та зернобобові відведуть близько 140 тисяч гектарів, в тому числі під ранні зернові – майже 80 тисяч. Про це повідомили з департаменту агропромислового розвитку Рівненської ОДА. 

Окрім того, аграрії області планують збільшити посіви технічних культур на 13 тисяч гектарів. Так, соєю додатково засіють 4 тисячі гектарів, цукровими буряками -1,4 тисячі, озимим ріпаком - 7,6 тисячі гектарів.

Влада Рівненщини обіцяє допомагати аграріям

Втр, 02/14/2017 - 16:20

Збільшення інвестицій в АПК Рівненщини, розвиток тваринництва, залучення більше виробників до кредитування. Над такими завданнями, серед іншого, у 2017 році працюватимуть обласні чиновники.

Про це повідомив заступник голови Рівненської облдержадміністрації Ігор Тимошенко під час колегії.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: За місяць овочі на Рівненщині подорожчали на чверть

Майже 4 з половиною мільйони гривень перерахували фермерам Рівненщини

Срд, 11/02/2016 - 10:21

На розвиток власного господарства фермерам Рівненщини цьогоріч виділили 4 мільйони 500 тисяч гривень державних коштів. Як повідомили в департаменті агропромислового розвитку Рівненської ОДА, часткову компенсацію відсоткової ставки за кредитами вже отримали 17 сільськогосподарських підприємств.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Фермери Рівненщини продовжують осінньо-польові роботи

Нині фермерам надійшло 4 мільйони 400 тисяч гривень.

Фермери Рівненщини продовжують осінньо-польові роботи

Суб, 10/08/2016 - 10:26

Аграрії області завершують сіяти озимі під урожай наступного року. Зокрема, пшеницю посіяли на майже 70 тисячах гектарів, жито — на 19 тисячах, ячмінь — на 4тисячах гектарів.

Найбільші площі озимих засіяли сільгоспвиробники Млинівського, Дубенського та Рівненського районів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Рівному стартував сільськогосподарський ярмарок

Тим часом на рівненських полях продовжують збирати пізні зернові та технічні культури.

Сторінки

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.