50 років

І художники, і ботаніки: «Золоте сузір’я» вкотре збирає талановитих ювілярів краю

Втр, 12/26/2017 - 17:52

14-й рік поспіль мистецько-виставковий проект «Золоте сузір’я» збирає у Рівненському  обласному краєзнавчому музеї творчих людей краю, яким виповнилось цьогоріч 50. Традиційно ювілярів вітають у День святого Миколая, презентуючи у залі музею їхню творчість і даруючи музичні й танцювальні подарунки.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Від коляди до ракети: ретроспектива новорічно-різдвяних атрибутів

«Золоті молодята» з Рівненщини про подружнє життя

Срд, 06/03/2015 - 15:40

Кожен, хто зустрічає у житті  свою другу половинку, хоче пройти з нею усе життя у любові та злагоді. Звісно, бувають різні моменти, різні проблеми, але все ж любов оберігає кожного, дарує надію на щасливе завтра.

Журналіст сайту «ГОЛОСНО» вирішив дізнатися секрет щасливого подружнього життя від пари, яка нещодавно відсвяткувала золоте весілля – 50 років спільного життя.

Їм обом за 70 років. Живуть у місті Острог, виховали трьох дітей, мають вже п’ятеро онуків та одну правнучку. Знайомтеся – Романюки Ольга Романівна та Микола Іванович.

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.