3

В одному з будинків Рівного на поверх піднімаються по дошках

Срд, 11/15/2017 - 11:36

Фото ілюстративне

На вулиці Коцюбинського, 3, що у Рівному, провалилися сходи. Тож аби піднятися на поверх, люди тимчасово поклали дошки. Тепер просять кошти на капітальний ремонт.

Відповідно до діючих програм, на капітальні ремонти кошти повинні збирати мешканці, а з бюджету міста можуть виділити лише частину коштів.

Перевірки та пікети закінчилися нічим: скандальну багатоповерхівку у Рівному і далі "підмальовуватимуть"?

Пон, 11/06/2017 - 09:37

Ще наприкінці лютого цього року депутати Рівненської міської ради створили тимчасову комісію щодо вивчення питань законності будівництва на вулиці Гетьмана Мазепи, 3. Тільки у четвер, 2 листопада, роботу комісії офіційно закрили. Що вдалося дізнатися та як діятиме далі Рівнерада, розповіла голова тимчасової комісії Людмила Туровська.

У Рівному біля скандального будівництва утворилося провалля (ФОТОФАКТ)

Пон, 07/31/2017 - 16:39

Рівнянка Тетяна Гонтар у мережі Facebook повідомляє про чергове провалля біля будівництва за адресою Мазепи, 3, що у Рівному. Містяни розповыдали, що на цій ділянці знаходиться старе русло річки Усті і будівництво багатоповерхівки може призвести до непоправних наслідків. Зокрема, до утворення проваль.

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.