ТОП-НОВИНИ

У Свято-Покровському соборі вихованці недільних шкіл Рівненщини провели різдвяний квест

У Рівному вже втретє відбувся фестиваль вертепів недільних шкіл Рівненщини «Різдвяні передзвони».

Рівненські баскетболісти зробили камбек у Києві, а дівчата відпустили одеситок

Чоловіча та жіноча команди баскетбольного клубу «Рівне» минулими вихідними провели чергові матчі чемпіонату України з баскетболу у Вищій лізі та Суперлізі відповідно.

Що рівнянам слід зробити в Щедрий вечір і чого не можна робити на Василя

В ніч з 13 на 14 січня ми відзначатимемо Старий Новий рік або Щедрий вечір.

Щедрий вечір: традиції

«Мистецька хуртовина-2018»: у Рівному унікальна виставка різдвяних дзвіночків

У передчутті Різдвяних свят 3 січня у Виставковій залі Міського будинку культури відкрилася традиційна виставка новорічно-різдвяних виробів від майстрів декоративно-ужиткового мистецтва.

У Рівному відбулася перша позитивна подія в новому році

Вчора у Рівному урочисто відкрили майдан Музики. Символічно, що нова площа розташувалася біля одного з найвагоміших культурних та історичних надбань міста – Залу камерної та органної музики.

Новорічний ранок у дружній родині Льонокомбінату: і працюємо, і відпочиваємо разом

У перші дні нового року Рівненський льонокомбінат підготував гарне свято для діток своїх працівників – казкову виставу та новорічний ранок.

Що зміниться для рівнян в новому році: ціни, тарифи, зарплати, автомобілі

З 2018 року в Україні набуває чинності низка законів, указів і постанов. Зокрема, зросте середня зарплата, але також виростуть платіжки за електрику і телефонію. Нас привчатимуть до сортування сміття, а ще їздити по безвізу в 85 країн. Про основні зміни дізнавалися журналісти сайту ГОЛОСНО.

Ціна правосуддя: моніторинг реального способу життя і декларацій правоохоронців та суддів Рівненщини

Представники громадської організації «Антикорупційний моніторинг» взялися дослідувати роботу місцевих судів. Вивчали, чи стала відкритішою та доброчеснішою судова система на Рівненщині після проведення реформи, а ще моніторили декларації суддів.

Що рівнянам приготував Жовтий Земляний Собака - прогноз Віктора Яремчука

Прагнення до справедливості та відданість – так можна охарактеризувати господаря 2018 року - Жовтого Земляного Собаку, який стане повноправним правителем з лютого. Із цього робимо висновки, що чим вищі моральні якості у людини, тим більше подарунків долі вона отримає.

І художники, і ботаніки: «Золоте сузір’я» вкотре збирає талановитих ювілярів краю

14-й рік поспіль мистецько-виставковий проект «Золоте сузір’я» збирає у Рівненському  обласному краєзнавчому музеї творчих людей краю, яким виповнилось цьогоріч 50.

Сторінки

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.