ТОП-НОВИНИ

На Малій сцені Рівненського драмтеатру втілюватимуть "рецепт" від сімейних проблем

Іноді так цікаво непомітно підглянути у шпарину за тим, як протікає чиєсь життя. І можливо, повчитись чомусь, зробити для себе якісь висновки.

Начальник рівненської поліції прокоментував замінування драмтеатру

За повідомленням головного полісмена Рівного Василя Зелінського, сьогодні, 24 квітня, на гарячу лінію надійшло повідомлення про замінування Рівненського драмтеатру.

«Третій зліва – Брежнєв»: рівненських чиновників «вполював» відомий фотограф

У Рівненському обласному краєзнавчому музеї відомий рівненський фотограф Олександр Харват представив нову колекцію світлин: «Фотополювання на можновладців».

У Рівному стартує новий театральний проект "Відкрита брама"

Протягом чотирьох днів, з 24 по 27 квітня, рівняни зможуть безкоштовно відвідувати Рівненський обласний музично-драматичний театр і дивитись вистави найкращих театральних колективів, що діють у Рівному.

Христина Соловій у Рівному: соромилась, ніяковіла, але була щирою

Про молоду «принцесу лемків» Христину Соловій країна дізналася після конкурсу «Голос країни». Попри те, що молода галичанка так і не зуміла здобути перемогу у цьому пісенному конкурсі, вона запевняє, що своєї мети вже досягла: пісні лемків співає вся Україна.

Писанки рівненського кераміста Леоніда Гринбокого: з душею, що дзвенить

Неможливо уявити Великодніх свят без традиційної писанки. Втім, сьогодні народні майстри не обмежуються лише стародавньою традицією, активно долучаючи фантазію, креативне світовідчуття та сучасні декоративні техніки до сакрального мистецтва творення писанки.

Поки Україну засипатиме снігом, Рівненщину лише "підморозить"

В найближчі дні на Рівненщині збережеться аномально холодна, як для останньої декади квітня, погода. З 20 по 22 квітня очікуються нічні заморозки 0-5 градусів, на поверхні грунту місцями до 8 морозу. Вдень температура підніметься до 5-8 градусів тепла.

17-річний кікбоксер з Рівного підкорив Україну та прагне здивувати Європу (ФОТО)

З 16 по 19 квітня в місті Бровари Київської області проходив чемпіонат України з кікбоксингу національної федерації «WAKO» серед молоді, юніорів та школярів. На турнірі були представлені спортсмени з 22 областей України, в загальному 95 команд та більше тисячі учасників.

На Рівненщині «технічна заміна головного прокурора області»

Сьогодні до Рівного прибув генеральний прокурор України Юрій Луценко. Завітав у рідне місто для представлення головного прокурора області. За словами Юрія Луценка, це, цитуємо, «технічна заміна»

Багатоповерхівка, за знесення якої бореться прокуратура, може встояти?

Епопея із скандальним будівництвом багатоповерхівки на Гайдамацькій,13-Б (до декомунізації – вулиця Струтинської) триває ще з жовтня 2015 року. Відповідно до попереднього плану забудови, на 5 гектарах землі мали б звести чотирьохповерховий будинок.

Сторінки

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.