У Рівному відкрилась традиційна новорічно-різдвяна виставка «Мистецька хуртовина»(ФОТОГАЛЕРЕЯ)

ФОТО

У передчутті Різдвяних свят у Міському будинку культури відкрилася традиційна виставка новорічно-різдвяних виробів від майстрів декоративно-прикладного мистецтва. Цьогорічною темою виставки є різдвяні дзвіночки, створені із найрізноманітніших матеріалів - металу, кераміки, лози, дерева, соломи, воску, вишиті і в'язані дзвіночки, у витинанках і на різдвяних листівках.

Як розповідає організаторка і натхненниця виставки Анна Крилошанська, деякі майстри вперше спробували робити у своїй техніці саме дзвіночки і залюбки відгукнулися продемонструвати свої вироби для рівнян. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Народні майстрині привезли у Рівне новорічно-різдвяний дух

Участь у виставці зголосилися взяти більше 30 майстрів, причому не тільки з Рівненщини, а й зі столиці, Львівщини, Волині, Закарпаття.  Відкриття супроводжувалось музичними подарунками і сюрпризами. А по завершенню рівненська майстриня Ірина Віан влаштувала майстер-клас для діток по виготовленню свічок з медового воску. 

Детальніше читайте на ГОЛОСНО згодом. 

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.