Виставка «Золоте сузір’я-2017» об'єднала творчих людей Рівненщини (ФОТОГАЛЕРЕЯ)

ФОТО

14-й рік поспіль мистецько-виставковий проект «Золоте сузір’я» збирає у Рівненському обласному краєзнавчому музеї творчих людей краю, яким виповнилось цьогоріч 50. Традиційно ювілярів вітають у День святого Миколая, презентуючи у залі музею їхню творчість і даруючи музичні й танцювальні подарунки.

Цього року авторка проекту, ідейний натхненник та організаторка виставки Галина Данильчук відшукала на Рівненщині аж 52 талановитих ювіляри, втім за різних обставин завітали на свято лише вісім. Зате серед них трапився навіть один Миколай. "Хоча й не святий, але з Острожчини, і до святих ікон має саме що не є пряме відношення, адже реставрує їх", - напівжартома представила Галина Данильчук творчий доробок мистецтвознавця Миколи Бендюка. 

Крім цього, свої творчі надбання презентували такі неординарні особистості - ювіляри, як дизайнерка одягу Інна Назаришина, художниця-аматорка, творець химерних капелюшків Мирослава Романюк, народні майстрині і художниці Вікторія Денисюк та Вікторія Степанюк, майстри Тетяна Соловей та Віктор Андрощук, диригент та викладач інституту мистецтв РДГУ Вікторія Піддубник, науковець-ботанік ВІталій Володимирець...

Детальніше про виставку читайте на сайті ГОЛОСНО згодом. 

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.