Рок-опера «Моцарт» у Рівному викликала справжній фурор (ФОТОГАЛЕРЕЯ)

ФОТО

У суботу, 9 грудня, на сцені Рівненського будинку культури представили концертну версію всесвітньовідомої рок-опери – MOZART L`Opera Rock LECONCERT.

Меломани та шанувальники які завітали на концерт були справді вражені потужними голосами виконавців, цікавими костюмами, дивовижною сценографією та запаморочливим світловим шоу.

Французький мюзикл Дова Аттья та Альберта Коена фр. (Dove Attia et Albert Cohen), присвячений історії життя Вольфганга Амадея Моцарта. Цей мюзикл уважається одним з найуспішніших комерційних проектів (800 тис. проданих білетів) серед інших вистав, які вийшли в період з 2009–2010 рр. Виставу подивилися не лише у Франції, але й у Бельгії, Швейцарії, Україні (симфонічна версія Le Concert), Японії, Китаї та Росії.

 Детальніше про оперу згодом на сайті ГОЛОСНО.

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.