У Рівному відомі жінки вишивали поетичну збірку Ліни Костенко (ФОТОГАЛЕРЕЯ)

ФОТО

Відома рівненська майстриня, засновниця видавництва "Креативна книга" та дитяча письменниця Олена Медведєва готує до дня народження Ліни Василівни Костенко подарунок. Майстриня вишиває її збірку, яка матиме назву «Я поцілую мальву у щоку». Рівненська письменниця давно мріяла висловити своє захоплення поезією Ліни Костенко, а оскільки вже має у своєму доробку вишитий "Кобзар", збірку Івана Франка та чотири Євангелія, то вирішила в такий же спосіб вшанувати і геніальну поетесу сучасності.

Отримавши за допомогою друзів благословіння на вишивання її віршів від самої Ліни Василівни, Олена Медведєва вирішила залучити до творчого процесу і відомих рівнянок. Відтак сьогодні у Міському будинку культури для вишивання поезій зібралася ціла когорта прекрасних жінок з різних сфер, яких, утім, об'єднує любов до  поезії Ліни Костенко та певна дотичність до її творчості. Серед них заступник міського голови Галина Кульчинська, відома рівненська волонтерка Вікторія Шинкаренко, керівник Міського будинку культури Ольга Стельмах,  засновниця бренду "Арт-Моделс" Оксана Ігас, акторка рівненського драмтеатру, виконавиця ролі Марусі Чурай Ніна Ніколаєва, завідувачка відділом етнографії краєзнавчого музею Алла Українець, багатодітна мама Орися Примак, керівник проекту "Пузата мама" Оксана Кравець та інші.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Рівненська Маруся Чурай завершує творчий рік вишиванням поезії Ліни Костенко

Вишивальницям дісталися поезії, які завершатимуть збірку. Як пояснила Олена Медведєва, для вишиваної книги поезії в основному вибиралися із збірки "Вибране", і обирали їх самі рівняни, які телефонували і просили вишити ту чи іншу улюблену поезію. Майстриня продемонструвала власну техніку вишивання літер - стебнівку, і показала жінкам, як краще вишивати різні букви. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Рівненська майстриня Олена Медведєва готує унікальний подарунок для Ліни Костенко

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.