У найбільшому храмі Рівного віряни молились за померлих (ФОТОГАЛЕРЕЯ)

ФОТО

Сьогодні, 4 листопада, у Димитрівську поминальну суботу, рівняни прийшли помолитись за померлих родичів, близьких, знайомих та всіх від віку спочилих православних християн. У Свято-Покровському соборі відбулася поминальна літургія та загальна панахида. В цей день також моляться за спочилих воїнів, відтак люди разом із священиками молились і за усіх православних воїнів, що загинули на Донбасі. 

Лейтмотив усіх молитов за упокій – прощення гріхів. Мертві вже не можуть каятися і просити прощення, зате ми можемо докласти всіх зусиль і молити Бога про милість до них. І завдяки цьому Господь може змінити долю померлої людини.

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.