Унікальні картини, написані лаком для нігтів, можна побачити у Рівному (ФОТОГАЛЕРЕЯ)

ФОТО

У клубному кафе галереї європейського живопису «Євро-Арт» триває виставка Наталії Бороденко «Магія душі». Рівняни мають можливість побачити унікальні роботи художниці-аматорки з Тараканова, яка створює живописні композиції лаком для нігтів.

Наталя Бороденко єдина в Україні використовує таку техніку, що дозволило їй потрапити у ТОП-5 найбільш креативних митців країни.

- Як саме Ви будете бачити мої творіння, суперечливо чи позитивно – не знаю. Не судіть строго… Я - не художник і ніде цьому не вчилася. Але тут вся моя душа, мої почуття, несказані слова, моя стихія і філософія, моя гармонія з оточуючим світом, - каже про себе авторка живописних композицій.

Експозиція налічує 42 роботи Наталії Бороденко, яка також реалізувала себе як педагог, як голова Тараканівської сільської ради (2006-2015 рр.), соціально активна, творча особистість.

Виставки Наталії Бороденко проходили у Дубно, Івано-Франківську, Червонограді, Виноградово, Соснівці, Мукачеві. У Рівному виставка «Магія душі» відкрилась у рамках проекту галереї «Євро-Арт» для талановитих».

Ознайомитись із неординарною творчістю мешканки Тараканова рівняни можуть до 5 листопада. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Живописні барви закарпатської «Верети» у Рівному

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.