Історію релігійних течій Рівненщини представили у краєзнавчому музеї (ФОТОГАЛЕРЕЯ)

ФОТО

До 500-річчя Реформації у Рівненському обласному краєзнавчому музеї відкрилася виставка «Реформація: від витоків до сьогодення». В актовій залі музею представлена історія та особливості розвитку протестантських спільнот на теренах Рівненщини. В основу експозиції лягли унікальні фото, документи, книжки, меблі та начиння молитовних будинків, а також історії окремих місіонерів, що проповідували на Рівненщині. 

Під час відкриття було продемонстровано роботу шовкотрафаретного друкарського станка, яке протестанти застосовували для підпільного видання духовної літератури.

Активну участь у підготовці виставки взяли різні релігійні конфесії, громади яких надали інформацію та експонати для експозиції. 

Детальніше читайте на сайті ГОЛОСНО.  

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.