Як ковалі у Рівному кували вночі химерні маски-емоції (ФОТОГАЛЕРЕЯ)

ФОТО

У Рівному вже вшосте відбувся Міжнародний фестиваль ковальського мистецтва «Металеве серце України». На фестиваль з’їхалися близько 100 майстрів з усіх куточків України, а також з Польщі та Нідерландів. Традиційним гостем свята став знаний майстер із Нідерландів коваль Хууб Сенсен, який не пропустив жодного фестивалю в Рівному.

Протягом двох днів майстри ковальської справи дивували рівнян та гостей міста своїми витворами. Темою цьогорічного дійства став «Театр абсурду», що так нагадує сьогоденну реальність. Тож, окрім витончених прикрас, квітів, янголів, свічок та лицарських обладунків, майстри кували маски-емоції до основної композиції свята. Нею стала химерна балерина, яка незабаром доповнить Алею кованих скульптур на Лебединці у центрі Рівного.

Також відвідувачі фестивалю мали можливість навчитися премудростей ковальської справи. Майстри із задоволенням проводили майстер-класи всім бажаючим. В цьому році організатори здивували гостей свята нічними куваннями, що почалися із настанням сутінків.

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.