Як у центрі Рівного відзначали День Незалежності (ФОТОГАЛЕРЕЯ)

ФОТО

Головною новинкою цьогорічного святкування Дня Незалежності стало облаштування вуличної інсталяції «Ціна Незалежності». Кожен стенд був присвячений особистості одного з Героїв, полеглих на Майдані та в зоні АТО. Сімейні фото, коротка біографія, історії бойового шляху, спогади рідних. В такий спосіб, автори інсталяції вирішили познайомити рівнян з тими, хто ціною свого життя виборював Незалежність України. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Рівному відкрилась вулична інсталяція "Ціна Незалежності: історії з життя Героїв" (ФОТОГАЛЕРЕЯ)

Кількох загиблих Героїв під час урочистостей було відзначено званням «Почесний громадянин міста» посмертно. Втім, свято було сповнене оптимізму. Сотні рівнян прийшли подивитись на виступи відомих артистів, зокрема Миколи Бобрика, та юних колективів міських закладів культури. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У 26-у річницю Незалежності рівняни вшанували Героїв та молилися за мир в Україні

У цей день на Майдані Незалежності також відбувалося свято хлібу, плац-концерт духового оркестру Оперативного Командування «Захід», вулична імпреза - Театр живих скульптур «Галатея» та стартував легкоатлетичний забіг у вишиванках «Rivne Patriotic Run 2017». За кінотеатром «Україна» традиційно діяла виставка робіт майстрів декоративно-ужиткового мистецтва, ярмарок та майстер-класи.

 А завершилось свято спільним виконанням Державного Гімну України. 

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.