У Рівному презентували портрети воїнів з лінії фронту (ФОТОГАЛЕРЕЯ)

ФОТО

У Рівненському обласному краєзнавчому музеї презентували виставку світлин відомого фотохудожника Олександра Харвата "Війномир'я". Протягом трьох днів фотомитець перебував на сході, в Луганській області, поблизу Сєвєродонецька, і фотографував бійців у звичайній для них обстановці - в землянці, у бліндажі, на відпочинку, за кермом, під час ремонту військової техніки, зі зброєю в руках...

- Тут представлені портрети наших захисників саме з передньої лінії фронту. Тобто з місць, де йде війна, де стріляють, убивають, де люди не можуть знати, що станеться з ними в наступну хвилину. Я поїхав туди, щоб зафіксувати цих людей, які нас захищають, цей незвичний стан - стан війни, який по суті у ХХІ сторіччі не має бути. Це жахливо, коли в наш час в центрі Європи стріляють і вбивають людей. 

На виставці представлено близько 40 портретів. У майбутньому художник планує показати цю виставку і в інших містах України та за кордоном. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Унікальну ікону з рівненським корінням презентували в рамках проекту «Війномир’я»

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.