Як брати наші менші переносять 30-градусну спеку в Рівненському зоопарку (ФОТОРЕПОРТАЖ)

ФОТО

Сьогодні до Рівного приїхали директори зоопарків з різних міст України, аби привітати місцевий зоопарк з 35-річчям.

В далекому 1982 році за ініціативою Рівненської обласної організації Українського товариства охорони природи на східній околиці міста було виділено земельну ділянку площею 11,17 га та розпочато її благоустрій.

Перші мешканці – представники місцевої фауни – були завезені з лісових господарств області та з колекції обласного краєзнавчого музею. Це були дикі кабани, вовки, лисички, лось. 

Нині в Рівненському зоопарку мешкають більше 160 видів тварин. Місцевий звіринець вважається одним з найкращих та найдоглянутіших в Україні. Задля комфортного проживання та збалансованого харчування тварин трудяться 60 працівників. Щорічно зоопарк у Рівному відвідують близько 200 тисяч людей. 

Більше про 35-річний ювілей читайте згодом. А як почуваються мешканці зоопарку сьогодні, в тридцятиградусну спеку, дивіться в нашому фоторепортажі.

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.