Як у Рівному на Лебединці відбувалась поетична тусовка (ФОТОГАЛЕРЕЯ)

ФОТО

Під час другого фестивалю "Поетичний Вудсток-2017", що цього разу відбувся на Лебединці і завершував кількаденний Всеукраїнський арт-семінар "КУСТ", у Рівному звучала поезія від талановитих майстрів слова з різних куточків України, бардівська пісня, рок від засновника легендарного гурту "Незаймана земля" Леоніда Репети та переклади відомих рок-хітів від Андрія Пермякова. А також на фестивалі можна було придбати картини, книжки від українських видавців та отримати автограф від уподобаних авторів. 

Як зазначив модератор заходу поет Андрій Пермяков, «Поетичний вудсток» - це такий формат заходу, коли одразу можна послухати автора і купити його книжку. Тобто ці книжки не пиляться на полицях у книжкових крамницях, а потрапляють одразу в руки читача.

- Цього разу до нас приїхали ті самі люди, що були і минулого разу, а ще додаються нові. І дуже радує, що багато таких авторів - цілісних, які вміють почитати свої тексти, подати їх, і їх дійсно варто послухати і подивитися. Є такі письменники, які вперше приїхали до Рівного. І це приємно, бо українська література зараз крутиться навколо якихось 10 розкручених імен. А у нас на фестивалі можна познайомитись з новими, не менш талановитими іменами, - говорить Андрій Пермяков. – До речі, колись я назвав його «Поетичний Вудсток», а Леонід Репета підказав, що треба переназвати у «Віршсток». І мені подобається ця назва, я вдячний за цю підказку і, можливо, наступного року так і буде. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Мультикультурний рівненський «КУСТ», або Література, яка об’єднує

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.