Як у Рівному приймала гостей ретро-вулиця Поштова (ФОТОГАЛЕРЕЯ)

ФОТО

Свято вулиці Поштової - одне з небагатьох свят у Рівному, де існує свій дрес-код. Задовго до цього дня пані та панянки готуються до цього унікального заходу, коли можна вдягнути вишукану мереживну сукню у стилі 30-х років минулого століття, додати до неї граційні панчішки чи мітенки, почепити ретро-капелюшка і сміливо вирушати на Поштову. Адже якраз у середині липня ця маленька старовинна вуличка перетворюється на справжній карнавальний променад, де буквально все дихає минувшиною і звучить багатоголоссям полікультурного Рівного початку минулого сторіччя. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На вулиці Поштовій у Рівному відбулось свято старовини 

Цьогоріч Поштова приймала гостей вже вчетверте. Як завше тут була чимала виставка старожитностей, антикварних речей, старих чорно-білих світлин, що нагадують про колишніх мешканців вулиці, пісні з минулого і зворушливі звуки акордеону. А також вже традиційно - ярмарок виробів рівненських майстрів, прикраси, картини, запашна кава, танці і теплі зустрічі. З кожним роком свято набуває все більшої популярності серед гостей та мешканців міста, тож прогулятися Поштовою і сфотографуватися у тематичних фотозонах прибуває все більше людей. Долучилися до ретро-свята і пожежники, демонструючи протипожежне обладнання минулого сторіччя. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Вулиця Поштова втретє приймала рівнян на святі старовини

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.