Для туристів Рівненщини поліські села показали свої принади (ФОТОГАЛЕРЕЯ)

ФОТО

Перший день Етно-тур-фесту "Бурштиновий шлях", що відбувся у Володимирці на Рівненщині, потішив гостей етнографічними та фольклорними родзинками. Окрім відкриття туристичного Офіс-центру "Бурштиновий шлях" та мандрівок вузькоколійкою "Антонівка-Зарічне", тут зустрічали учасників туристичного велопробігу "Вараш-Володимирець", співали і танцювали разом із професійними та аматорськими колективами Рівненщини та України, ярмаркували, змагалися у спортивних турнірах та вчилися готувати поліські страви. Села Поліського регіону наввипередки представляли роботи своїх народних умільців, вироби з природніх матеріалів та традиційні страви.

Усі бажаючи могли повчитися готувати так звані "налісники" - млинці з різними начинками, вареники з лісовими ягодами, скуштувати різноманітні напої та наїдки від поліських господинь. Тут же можна було придбати і добрий кавалок мацика - традиційної поліської страви, що являє собою сиров'ялений продукт із м'яса свинини з натуральними спеціями і травами. До слова, коштує такий делікатес від 1400 до 1700 грн за "шлунок". 

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.