На Рівненщині відкрили унікальний музей, в якому можна "накопати" бурштину (ФОТОГАЛЕРЕЯ)

ФОТО

У рамках Етно-тур-фесту "Бурштиновий шлях", що вже вшосте проходить на Рівненщині, в районному центрі Володимирецького району, місті Володимирець, було відкрито Туристично-інформаційний офіс-музей з однойменною назвою. "Мандруючи "Бурштиновим шляхом", відкривайте для себе Бурштинову Україну!" - під таким гаслом до створення центру-музею безпосередньо долучилась Галина Симха - директор "Асоціації "Український бурштиновий світ", що займається популяризацією українського бурштину з родовищ Рівненщини в Україні і у Світі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Бурштиновий шлях» стартував на Рівненщині

Окрім того, що в офісі-музеї діє кілька експозицій, що демонструють туристам увесь процес від моменту видобутку бурштину до перетворення на коштовний виріб, тут же відвідувачам пропонується своєрідний поліський квест - з можливістю самому видобути собі камінчик і провести усі необхідні роботи по рекультивації земель. В результаті турист отримує таке собі свідоцтво легального пошуковця бурштину у бурштиновій копальні Музею. 

Крім цього, у Центрі будь-який турист зможе отримати всю необхідну інформацію по туристичних маршрутах та культурних подіях Рівненщини - українською, польською та англійською мовами. А також придбати місцеві сувеніри та краєзнавчу друковану продукцію. Працівник офісу допоможе вирішити побутові питання, пов’язані із проживанням та харчуванням туристів.

- Тобто у Володимирці можна буде отримати інформацію і про Дубно, і Отрог, і Клевань – для того щоб у майбутньому сформувати свій маршрут, - наголосив ініціатор ідеї голова Рівненської ОДА Олексій Муляренко.

Нагадаємо, це вже другий такий офіс-центр для туристів на Рівненщині. Перший нещодавно був відкритий в Острозі. 

Унікальність же Володимирецького центру ще й в тому, що тут об'єднано одразу два музеї - бурштину та вузькоколійної залізниці «Антонівка-Зарічне» - унікального туристичного об'єкту Рівненщини. 

Більше читайте на сайті ГОЛОСНО згодом. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Рівненщині запрацює перший туристичний Центр

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.