У Рівному з розмахом провели перші цьогоріч спідвейні змагання (ФОТОРЕПОРТАЖ)

ФОТО

Рівне дало старт спідвейному сезону. Гонщики з України, Польщі, Словаччини, Латвії та Аргентини боролися за Міжнародний Кубок серед пар. Турнір проходив за сіткою 15 заїздів для 6 пар.

Переможцями змагань стала пара гонщиків з України та Латвії – рівнянин Віктор Трофімов та Євгеній Костигов з Даугавпілса. Друге місце вибороли Марко Левішин (Україна) та Давід Стахира (Польща). Третіми стали також українсько-польський дует – Станіслав Мельничук та Марцин Ремпала.

Кубок голови Рівненської облдержадміністрації виграв Євгеній Костигов.

Варто відмітити, що перші в сезоні перегони у Рівному відвідала багатотисячна армія шанувальників спідвею. Вболівальники активно підтримували гонщиків, неодноразово запускаючи на стадіоні «хвилю». Не обійшлося і без прикрих моментів: в цей вечір спідвеїсти неодноразово падали, тож двічі допомогу спортсменам виїжджали надавати медики.

Загалом свято відкриття спідвейного сезону у Рівному вдалося. З негативу – традиційно низький рівень загальної культури вболівальників, які залишили за собою гори сміття по завершенню змагань. Вистачало й людей, які палили на трибунах цигарки, змушуючи дихати димом, зокрема, і дітей, що сиділи поруч.

Окремо варто сказати про плачевний стан дерев’яних лавок, які не бачили за свій поважний вік (стадіон збудований в 1983 році) ще жодного ремонту. Нагадаємо, що керівник «Клубу вболівальників рівненського спідвею» Сергій Головня раніше говорив, що реконструкція на «Мототреці» можлива лише за умови, що стадіон передадуть на баланс міській владі. Наразі стадіон належить Товариству сприяння обороні України.

Наступні перегони на «Мототреці» рівняни зможуть побачити 10-11 червня, коли в обласному центрі відбудеться етап Міжнародної ліги спідвею. Попередньо заплановано, що в цьому році у Рівному відбудеться п’ять гонок зі спідвею.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Рівненських школярів покатали на мотоциклах та запросили на відкриття спідвейного сезону (ФОТО)

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.